Výjimečné miminko překvapilo svět. Batole se postavilo na vlastní nohy v rekordním věku

Každé dítě se vyvíjí jinak rychle. Jedno začne chodit v 9 měsících, jiné v roce a půl. Nikdy nesrovnávejte své děti s jinými. Tito rodiče však mohou říct, že jejich dcerka Lula je skutečně výjimečná. Všimli si, že výrazně vyčnívá nad svými vrstevníky. Zatímco miminka obvykle zvedají hlavičku až po 1 měsíci, Lula tak učinila pouhých 5 dní po porodu. Nezůstalo však jen u toho, protože po pár týdnech překvapila ještě víc.

Miminko, které překvapilo svět

Tatínek, 32letý Tezra Finn-Johnston, a maminka, 24letá Emily Derrick, žijí v Bristolu v Anglii. Nedávno se jejich rodina rozrostla o dceru Lulu. Ačkoliv je na světě teprve krátce, stala se slavnou díky svým mimořádným schopnostem. Když jí bylo pouhých 5 dní, už uměla zvednout hlavičku, zatímco drtivá většina miminek to dělá až po 1 měsíci. Mohla se její svalová síla vyvinout tak rychle?

Batole začalo chodit ve 2 měsících

Když bylo Lule pouhých 8 týdnů, udělala další mimořádný krok. Tatínek si chtěl svou dceru pochovat, ale to se dítěti příliš nelíbilo. Raději se rozhodla chodit po svých. Ve svých 2 měsících tedy začala chodit. Možná by na tom nebylo nic zvláštního, kdyby běžně kojenci nevstávali na vlastní až v 9-12 měsících. Navíc to nebyla jednorázová akce, v následujících týdnech to ještě minimálně několikrát zopakovala.

Byly za tím geny?

Otec dívky se rozhodl zeptat své matky, zdali měl jako malé dítě podobné schopnosti. Matka uvedla, že v tomto věku se vyvíjel jako každé jiné dítě, ovšem v pubertě vykazoval nadprůměrnou sílu. Když mu bylo pouhých 13 let, začal cvičit s použitím přídavných závaží a často vyhrával s mnohem staršími jedinci v armwrestlingu. Dnes, ač není profesionálním sportovcem, velmi rád sleduje zápasy strongmanů ve společnosti své dcery Luly. Mohli by to být oni, koho se malá pokoušela napodobit?

Úvodní obrázek: S vědomím Tezra Finn-Johnston a Emily Derrick , Zdroj: Thesun.co.uk