Syn nevěsty se postaral o pořádné přestavení. Všichni svatebčané v jednu chvíli zatajili dech

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě člověka, takže není divu, že páry chtějí, aby bylo vše naplánované do posledního detailu a vše šlapalo jako po drátkách. Přípravy mohou trvat měsíce, to vše proto, aby nakonec byl den D pro všechny nezapomenutelný. Realita však ukazuje, že člověk vždy nemůže počítat s tím, že vše půjde zcela bez problému.

Něco takového nebylo v plánu

Čas od času se nahrávky svatebních nehod dostanou na internet, což jeho uživatele často velmi zaujme, někdy i ohromí. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. V hlavní roli se objevil syn nevěsty. Na sociální síti TikTok naleznete video, kde můžete vidět nevěstu, jak míří v bílých šatech k oltáři.

@ladbibleireland Only in Ireland 🤦‍♂️ #fyp #ireland #irish #dublin #wedding #fail #lol #kids #kid #kidsoftiktok #viral #blowthisup #heatwave #summer #loveisland #irishhumour #banter #couple #jacques ♬ original sound – LADbible Ireland

Atmosféra je nádherná, ale po chvíli se vše změní v drama. V jednom okamžiku se žena otočí a usměje se na svého syna, ale o pár vteřin později chlapec skočí na nevěstiny šaty jako do péřové peřiny. Na záznamu můžete slyšet výkřiky všech přítomných. Nevěstě ani chlapci se naštěstí nic nestalo.

Názory byly různé

Pod příspěvkem se objevila spousta komentářů. Názory byly různé. Někteří věří, že by na takových oslavách neměly být přítomny děti.

Mnoho uživatelů internetu však věřilo, že chování několikaletého dítěte má i své kouzlo.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ladbible.com