Alkoholová sázka si vybrala krutou daň. Po vypití velkého množství koktejlu přišla dívka o zuby

Žena se rozhodla podělit o okamžiky ze zábavy plné alkoholu, kdy jediným cílem bylo užít si spoustu legrace. Zábava byla v plném proudu, všichni se bavili, až do chvíle, kdy se relativně nevinná sázka změnila v peklo. To vše kvůli nápoji zvaném Mimosa.

Kruté následky alkoholového rána

Měla to být zábava, ale rychle se změnila v peklo. Díky videu, které se nedávno objevilo na internetu, se můžeme dozvědět, jak hrozné mohou být účinky pití mimosy, nápoje, jenž se skládá ze šumivého vína nebo šampaňského a pomerančového džusu. Je velice oblíbený v létě, dodává osvěžení a není složitý na přípravu jako jiné koktejly. Na dovolených u moře jej lidé pijí klidně i k snídani. Teď už si to možná rozmyslí.

Kdo vypije nejvíce drinků?

Mladí lidé na večírku se rozhodli, že se vsadí o to, kdo vypije nejvíce těchto nápojů. Dívka bude sázky litovat po zbytek svého života. V důsledku nezřízeného pití mimosy přišla o přední zuby. Naštěstí se jí nestalo nic horšího. Kocovina přešla a zuby se přilepily zpět. Nyní však varuje všechny ostatní.

„Je to droga,“ píše pod videem. Naštěstí své zuby našla a navštívila co nejdříve zubaře, který jí chrup spravil. Zuby vrátil zpět na své místo a dívka se opět mohla usmívat od ucha k uchu. Přesto si však uchová vzpomínka, která jí dala pořádnou lekci. Podruhé už stejnou chybu jistě neudělá.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: nypost.com