Zanedbaná dáma toužila najít nový smysl života, jen potřebovala trochu popostrčit. Pod rukama odborníka se změnila v bohyni

Christopher Hopkins je muž, jehož práce za sebou zanechává jen radost a štěstí. Pokud žena není spokojená se svým vzhledem a potřebuje znovu získat ztracené sebevědomí, na pomoc přichází Christopher. Je mistrem svého řemesla a už nějakou dobu mění životy žen pomocí nůžek a trochy make-upu.

Zaměřuje se na starší ženy

Jeho cílovou skupinou jsou především starší ženy, které se opět chtějí cítit krásně a sebevědomě. Internet je plný fotografií před a po, kde jsou hlavními hrdinkami ženy, jež svůj vzhled plně vložily do rukou odborníka. Odcházejí jako zcela jiné osoby, plné sebevědomí a radosti.

Toužila po změně

Snad není lepšího příkladu než tato žena, která právě oslavila 60 let. Je to silná žena, která toho má spoustu za sebou a jestli si někdo zaslouží změnu k lepšímu, je to právě ona. Touží najít nový smysl života, jen potřebovala trochu popostrčit a začít nejdříve u sebe.

Po 10 těžkých letech ukončila své manželství a přestěhovala se do jiného města, aby začala nový život. Je to žena se srdcem na pravém místě, pracuje v útulku pro bezdomovce a poskytuje poradenství. „Myslím si, že mi nový vzhled opravdu pomohl,“ uvedla.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Shareably.co