Šla na schůzku s mužem, kterého poznala přes internet. Záhy však vyšla najevo smutná pravda, která ji srazila do kolen

Paní Simona se seznámila s mužem přes internet a rozhodla se s ním osobně sejít. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, lidé se online seznamují běžně, ovšem během schůzky vyšla najevo šokující pravda, kterou si nemohla nechat pro sebe.

Ne vždy mají oba lidé stejné úmysly

Simona se rozhodla osobně setkat s mužem, se kterým se seznámila na internetu a již nějakou dobu byli společně v kontaktu. Když ovšem o něm vyšla pravda najevo, nemohla uvěřit, že byla tak podle oklamána a věřila jeho slovům.

V dnešní době, kdy se chceme s někým seznámit, si často zakládáme profil na seznamovacích aplikacích. Není to žádná ostuda, žijeme v 21. století, lidé se tímto způsobem běžně seznamují. Je to však riskantní. Bohužel ne vždy má druhá osoba stejné úmysly jako my a je snadné se zranit.

Žena prožila strašný zážitek

Setkání s mužem, kterého potkala online, se ukázalo jako hrozný zážitek. Celou dobu věřila, nebo alespoň doufala, že jí muž říká pravdu. Několikrát se s ním setkala a vše nasvědčovalo tomu, že šance na něco vážnějšího visí ve vzduchu. Až do jisté chvíle.

„Byli jsme na několika schůzkách. Všechno šlo skvěle. Jednoho dne ale prostě zmizel. Za několik dní jsem obdržela zprávu přes Facebook. Byla od dívky, se kterou jsem chodila na střední školu,“ vysvětluje Simona. Ukázalo se, že muž udržoval vážný vztah dlouhé 4 roky. Co žena udělala poté, co se dozvěděla pravdu? „Řekla jsem, že je mi to moc líto. Okamžitě jsem jí poslala všechny důkazy, že jsem si skutečně nebyla vědoma, že je zadaný. Víc jsem nemohla udělat,“ vypráví zklamaně.

Simona sdílela svůj příběh, aby varovala ostatní ženy a upozornila je, že při seznamování online by měly být zvláště ostražité.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Čtenářka Tereza T.