Policejní hlídka byla zavolána k podivnému balíčku uprostřed lesa. Když se podívali dovnitř, zůstali jako opaření

Policie byla povolána k podezřelému balíčku v lese u Cummingu ve státě Georgia. S myšlenkou, že se může jednat o cokoli, například o výbušninu, vyrazila na místo. Zde ji čekal neuvěřitelný objev.

Opuštěný balíček

Zázrak zrození může být někdy pro určité lidi příliš. Možná nejsou na dítě připravení nebo nejsou schopni se o něj postarat a pak dochází k extrémním případům jako je ten dnešní. Ať už se ale v životě člověka děje cokoli, neexistuje žádná omluva pro opuštění malého nevinného stvoření. 

Pár hodin staré děťátko

Na zemi policisté nalezli zabalené novorozeně do igelitového pytle, ponecháno opuštěné v lese. Ještě ani nemělo odstraněnou pupeční šňůru s placentou. Holčička byla okamžitě považována za „zázračné dítě“ vzhledem k tomu, že za daných podmínek stále žije. Neprodleně byla odvezena do nejbližší nemocnice, kde lékaři zjistili, že je do značné míry zcela v pořádku.

Jaká je budoucnost malé holčičky?

Dostala jméno India a nyní žije u svých pěstounů. Policisté mezitím pátrají po biologické matce. Oddělení také využilo této příležitosti, aby veřejnosti připomnělo zákon platný ve všech 50 státech. „Tento zákon umožňuje matce  nechat své dítě, až 30 dní staré, v jakémkoli zdravotnickém zařízení včetně jakékoli nemocnice, ústavní ošetřovny, zdravotnického střediska nebo porodního centra v Georgii bez stíhání.“ Díky tomu bude „nechtěné“ dítě v bezpečí a vaše svědomí bude čisté, když víte, že jste nechali svého bezbranného potomka na bezpečném místě, kde se o něj mohou postarat lépe než vy sami.

My doufáme, že se malé Indii nyní daří dobře, už teď ušla dlouhou cestu. Je to bojovnice, která se v životě jistě neztratí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Abcnews.go.com