Policista zastavil řidičku kvůli zhasnutým světlům. Místo toho, aby jí vystavil pokutu, vystoupil nad rámec svých povinností a udělal nečekané

Když nás během jízdy zastaví policisté, zpravidla se nám stáhne hrdlo a ihned začneme lovit v přihrádce doklady. Ne vždy se ale musí jednat o kontrolu, občas se může stát, že vám policie chce jednoduše pomoci. Tento muž je toho důkazem.

Policejní kontrola

Když Chy-Niece Thacker zastavil policista s upozorněním, že jí nesvítí potkávací světla, lekla se, že dostane pokutu. Ihned začala hledat doklady v přihrádce palubní desky, ale v ten okamžik ji muž zastavil. Nejednalo se o žádnou kontrolu, spíše jen o upozornění, aby si řidička světla rozsvítila. Ta si svůj problém moc dobře uvědomovala, nechala si světla vyměnit, ale bohužel bez úspěchu. Nesvítila. Další opravy se bála z důvodu vysokých nákladů.

Policista se jen snažil ujistit, že je žena v bezpečí

V tu chvíli si uvědomila, že muži může důvěřovat a svěřila se mu se svým problémem. Policista ji tedy požádal, aby otevřela kufr. Zkontroloval světla, poklepal na ně, ale nic. Řidička ještě otevřela kapotu a prohlédla vnitřek.

Z policisty mechanik

Policista na ženu velice zapůsobil, protože se z něj rázem stal spíše mechanik. Místo toho, aby jí vystavil pokutu, nechtěl, aby ji někdo narazil do auta. Když si ještě ke všemu vyslechl její situaci, jak je pro ni těžké investovat další peníze do opravy, pomohl jí.

Nedostatečné uznání na službu veřejnosti

Chy-Niece svůj nevšední zážitek sdílela na sociálních sítích, kde uvedla, že tento muž je bezpochyby jedním z těch hodných policistů, kteří jsou často nedostatečně uznáváni za svou dobrou práci.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Tennislifemag.com