Holčička, která přežila týrání, si zavolala pomoc. Policista jí nakonec pomohl nad rámec svých povinností

Policista během výkonu své práce často zažívá nejen nebezpečné chvíle, kdy musí projevit odvahu, ale i dojemné, kdy je především člověkem. Tento muž vždy cítil motivaci dělat svou práci lépe a lépe, aby se situace, u nichž se jako policista naskytl, už nikdy neopakovaly. Nedávno, když měl noční směnu, zavolala mu teprve 2letá holčička.

Dívka zoufale potřebovala pomoct

Když policista dorazil na místo a setkal se tváří v tvář s teprve 2letou holčičkou, která si sama zavolala pomoc, málem mu puklo srdce. Dívenka utrpěla zlomeninu lebky, krvácela do mozku a měla vykloubený loket. Ihned nebohou dívku pokrytou modřinami vzal do náruče a odvezl na stanici. Musela na místě, který nazývala domovem, kde se měla cítit hlavně v bezpečí, prožívat příšerné chvíle.

Strávili společný čas

Strávil s malou dívkou hodiny a utěšoval ji. Malovali si obrázky, vybarvovali omalovánky a společně sledovali animované filmy. Holčička se dotkla jeho srdce. Držela ho za ruku a chtěla ho hladit. Brzy na to byla přijata do nemocnice, kde se jí dostalo potřebné péče. Když se vyléčila, nastal v jejím životě zlom. Vlastně nejen v jejím, ale i v policistově a jeho ženy.

Rozhodl se ji adoptovat

Policista se dívku rozhodl přivést domů. Jeho žena poté, co si vyslechla celý příběh, ihned souhlasila. Jakmile přišla k nim domů, ženu okamžitě začala oslovovat „mami“. Policistu ještě nějakou dobu oslovovala jako „toho pána“, ale po nástupu do školky mu začala říkat „tati“. Brzy ji oficiálně adoptovali. Šéf policie uvedl, že oddanost policisty veřejné bezpečnosti je ilustrována jeho láskou k jeho adoptované dceři.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: madlyodd.com