Otec se chystal udělat hrůzostrašnou věc své dceři. Naštěstí zasáhl policista, který díky své pohotovosti zabránil neštěstí

Policie toho dělá spoustu, aby pomáhala lidem, ale v tomto konkrétním případě dokonce policista ohrozil svůj vlastní život, aby zachránil malou holčičku. V Rusku se pokusil jeden otec vyhodit svou malou dcerku z okna, když naštěstí do toho zasáhl policista. Nikdo neví, jaký k tomu měl muž důvod, ale naštěstí jsou všichni šťastní, že policie zabránila katastrofě.

Muž málem vyhodil dítě z okna

Přihlížející zavolali polici, aby nahlásili podezřelého muže, který se snažil vyhodit malé dítě z okna. Strážci zákona byli naštěstí pohotoví a dorazili na místo velmi rychle. Statečný policista, který zasahoval, se rozhodl vyšplhat po budově až nahoru, aby případně zachytil padající dítě. Ve chvíli, kdy se dostal k oknu, skočil dovnitř. Vzápětí srazil muže k zemi a zachránil dítěti život. Dva další policisté přispěchali na pomoc a muže zatkli. Přihlížející natočili celý zásah na video a byli rádi, že policie zareagovala tak rychle a celou situaci zachránila.

Policista se za hrdinu nepovažuje

Nikdo neví, jestli otec měl pouze záchvat šílenství ve stylu Michaela Jacksona nebo jestli byl přítomný policista Spiderman, ale hlavní je, že se naštěstí nikomu nic nestalo. A to všechno díky rychlému myšlení a hrdinskému jednání pana policisty. Byl to právě on, kdo zachránil této holčičce život a ta mu za to bude až do smrti vděčná. Všichni teď považují policistu za hrdinu a zachránce, ale on věří, že pouze vykonával svou práci. Ještě se neví, komu bude dívka svěřená do péče, my jen doufáme, že to nebude její otec.

Díky za statečné policisty

Můžeme být rádi, že máme ve světě takto oddané a odvážné policisty, kteří jsou ochotní nasadit svůj vlastní život za záchranu někoho jiného. Co si myslíte o tomto hrdinském jednání? Udělali byste to samé?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Insideedition.com