Popálená žena se probouzí z kómatu a zjišťuje, že peklo ještě neskončilo. Čekala ji další životní rána

Teprve 27letá žena žila poklidný šťastný život se svým manželem a malou dcerkou Karolínou, když se jednoho dne stalo něco, co celé rodině, především ženě, obrátilo život vzhůru nohama. Došlo k nehodě, při níž měl obyčejný táborák tragické následky.

Rodinné táboření se změnilo v horor

Manžel z neznámých důvodů najednou přilil do ohně benzín, což způsobilo malý výbuch. Bohužel, mladá žena byla v přímé blízkosti a plameny jí způsobily popáleniny na 40 % těla. Přestože pomoc dorazila téměř okamžitě a lékaři z nejbližší nemocnice ji uvedli do farmakologického kómatu, během něhož proběhlo mnoho operací, žádná nepřinesla očekávaný efekt. Zdeformované ruce a popálený obličej přinášely nejen fyzickou bolest, ale i psychickou. Tím však prožité peklo pro ženu neskončilo.

Největší rána přišla od milované osoby

Největší rána přišla od manžela, zároveň viníka samotného neštěstí. Rozhodl se rodinu opustit. Nehleděl ani na to, že má se ženou společnou dceru. „Byla to nepředstavitelná rána, kterou jsem nečekala. Přes mnoho proseb se k nám manžel nevrátil,“ uvedla zraněná žena. Během okamžiku zdánlivě neškodné zábavy ztratila téměř vše.

Na pomoc přispěchali sousedé

„Byla jsem na pokraji zhroucení. Kdybych neměla svoji 4letou Karolínu, kdo ví, co by se stalo,“ vypráví. Na pomoc nakonec přišli sousedé. Vybrali finanční prostředky a zajistili pro ženu a její dceru výstavbu nového domova. Na sociálních sítích můžete vidět, že obě dnes žijí šťastným životem.

Úvodní obrázek: MrArifnajafov/Creative Commons Attribution 3.0, Zdroj: Čtenář Antonín P.