Popáleniny změnily chlapci obličej k nepoznání, ale on se nevzdal a bojoval. Po dlouhých letech se na něj konečně usmálo štěstí

Deyvion je 12letý chlapec, který si toho v životě vytrpěl více než kdo jiný. Jako malé dítě přežil strašlivý požár, ke kterému došlo, když klidně spal ve své postýlce. Utrpěl těžké popáleniny, které změnily jeho tvář k nepoznání. Měsíce bojoval o svůj život v nemocnici, neměl ani rodinu, která by se o něj postarala. Až doteď.

Boj o holý život

Deyvion měl obrovské štěstí, že požár přežil. Strávil dlouhé měsíce v nemocnici zcela sám, kdy bojoval o svůj holý život. Deyvion je ale silný chlapec, s pomocí lékařů a vlastní vůle dokázal přežít. Pomalu se mu začínala vracet síla, aby mohl konečně normálně fungovat. Jeho fyzický vzhled však už nikdy nebude stejný. Možná to byl důvod, proč tak dlouho hledal milující rodinu. Pak se ale objevila žena se srdcem na pravém místě.

Naděje v pěstounské rodině

Když mu bylo 5 let, byl umístěn do pěstounské rodiny. Byla to Beth Plunketová, svobodná matka, která si Deyviona vzala pod svá křídla. “Byl to krásný malý chlapec, velice rychle jsem si jej zamilovala,” řekla Beth. Trvalo dlouhých 7 let, než byl Deyvion konečně oficiálně uznán jako součást této rodiny, i když ho Beth za svého syna považovala od prvního okamžiku. Pro ni je tím nejhezčím stvořením bez ohledu na to, jak vypadá. “Víc než cokoli jiného si přeji, aby byl šťastný. Chci, aby se cítil milovaný, aby měl své cíle a dosahoval jich,” dodala Beth.

Úvodní obrázek: Keith Muratori / Shutterstock, Zdroj: Astucesnaturelles.net