Rozhodla se, že porod vyvolá o 2 týdny dříve, aby se její milovaný stačil setkat se svou vytouženou dcerkou

Největším snem některých párů je mít vlastní dítě a šťastnou, zdravou rodinu. V životě ale nejde vše podle plánu a to, po čem toužíme, se často míjí realitou. Existují různé překážky, někdy téměř nemožné překonat. Aulgerovi z Texasu to zažili. V roce 2012 se jim narodila vytoužená dcera Savannah, ale radost se rychle změnila v opravdové zoufalství a drama.

Zpráva, která všechno zničila

Než přišlo na svět jejich páté dítě, Diane a Mark Aulger se dozvěděli něco, co jim zlomilo srdce. Ačkoli Mark zpočátku slyšel od svého lékaře radostnou zprávu, že porazil rakovinu, se kterou již delší dobu bojoval, později se zjistilo, že chemoterapie vedla k plicní fibróze.

Jen týden života

Měsíc před narozením dcery se 52letý muž doslechl, že bude žít pravděpodobně jen několik dní. Na základě této tragické informace Diane udělala důležité rozhodnutí. Rozhodla se, že porod vyvolá o 2 týdny dříve, aby se její milovaný ještě před smrtí stačil setkat se svou malou dcerkou.

Tatínek byl i u porodu

Savannah se narodila 18. ledna. Mark byl dokonce přítomen u porodu. Ležel vedle své ženy v kyslíkové masce. Se svou malou dcerou se setkal na 45 minut. Z jejich prvního setkání byla pořízena i vzpomínková fotografie, která vás nutí k pláči. Následující den Mark upadl do kómatu. O 5 dní později zemřel.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Diane Aulger, Zdroj: Dailymail.co.uk