Porovnejte prsteníček s ukazováčkem. Délka prstů prozradí vaše vlastnosti

Věděli jste, že tvar vaší dlaně, zejména pak prstů, dokáže spoustu vypovědět o vaší osobnosti? Největší tajemství spočívá v prsteníčku a ukazováčku. Rádi bychom vám doporučili jednoduchý test, jehož výsledky mohou prozradit nové informace jak o vás, tak i o vašich blízkých. Podívejte se pozorně na svou dlaň a srovnejte ji s úvodním obrázkem. Jak se liší prsteníček a ukazováček z hlediska délky?

Prsteníček je delší než ukazováček

Jste-li vlastníkem této ruky, jste neobvykle okouzlující a dobře vycházíte s ostatními lidmi. Občas se ale vyznačujete mírnou agresivitou. Jste ochotní riskovat, takže máte tendenci vydělávat mnohem více než jiní lidé.

Prsteníček je kratší než ukazováček

Tato délka prstů naznačuje silné sebevědomí, někdy až známky narcismu. Pro takové lidi je celkem snadné být sami, protože často netolerují rozptylování a vyrušování. Pokud jde však o lásku, jejich sebevědomí trochu mizí. Ve vztahu jsou dokonce zřídka připraveni dělat první kroky a převzít iniciativu.

Prsteníček a ukazováček jsou na stejné úrovni

Když jsou tyto dva prsty na stejné úrovni, můžete u sebe hovořit o loajalitě a vyrovnanosti. Jste skvělými prostředníky a milujícími partnery. Ostatní s vámi vždy pociťují klid, všechno jde s vámi hladce a podle plánu.

Obrázky: Freepik