Pracovník rychlého občerstvení zachránil život malému chlapci. Šlo o vteřiny

Možná si říkáte, že práce v rychlém občerstvení nevyžaduje příliš dovedností. V podstatě přijímáte objednávky, vydáváte jídlo a kasírujete peníze. Někteří lidé mají tendenci tyto pracovní pozice a zaměstnance, kteří je vykonávají, degradovat a snižovat na nižší úroveň. Opak je však pravdou.

Nikdy nesuďte knihu podle obalu

I „obyčejný“ pracovník fast foodu může být v danou chvíli vaším nejlepším přítelem a člověkem, kterého můžete nejvíce potřebovat. Zack Kokenzie je toho důkazem.

Ve správný čas na správném místě

Zack Kokenzie, jehož přezdívka zní „Kovboj“, skočil tak říkajíc do sedla a zachránil dítě před udušením bezpečnostním pásem, když projížděl se svým otcem na drive-thru u rychlého občerstvení.

Objednávek bylo až nad hlavu

Dne 12. října obsluhoval Zack během doby oběda zákazníka. Množství objednávek bylo tedy obrovské a všichni se spěchali najíst, aby mohli opět letět do práce. Stejně tak muž ve svém SUV se rozhodl využít služby drive-thru, aby se nemusel zastavovat přímo v restauraci. Jednoduše si objednal jídlo z okýnka svého auta. Když Zack vydával objednávku, všiml si, jak se na místě spolujezdce dusí dítě.

Skautský výcvik

Zack zaslechl výkřiky a ihned spěchal na pomoc. Kolem dětského krku byl omotaný bezpečnostní pás, který chlapce pomalu přiváděl do mdlob. Zack prořízl pás nůžkami a uvolnil chlapce ze spárů jisté smrti. Restaurace dodává, že Zack není jen tak obyčejným zaměstnancem, prošel skautským výcvikem, kde získal nejvyšší hodnost. Nejenže byl ve správný čas na správném místě, ale také dokázal zachovat chladnou hlavu a pohotově reagovat, aby nedošlo k neštěstí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Abc13.com