Zostuzená pasažérka neudržela emoce a propukla v pláč. Letuška ji z nepochopitelných důvodů nechtěla pustit na palubu letadla

Na videu, které již získalo přes 6 miliónů zhlédnutí, můžete vidět plačící ženu jménem Sierra Steadmanová. Na zobrazeném textu si můžete přečíst větu: „Když vás letuška Alaska Airlines zostudí a hrozí, že vás vyhodí z letadla za to, co máte na sobě.“ Žena se nikdy necítila více ponížená. Zde je její příběh, o který se chce podělit se světem.

@sierrasteadman

ive never felt more degraded, ashamed, embarrassed, angry or sad. F ALASKA AIRLINES!!!!!!! #fyp

♬ yeastie girlz x tv girl – 🧝🏾‍♀️🌱

Šortky a tílko už jsou moc

Sierra se nikdy necítila více zostuzená než v den, kdy ji letuška aerolinek Alaska Airlines upozornila, že ji nepustí na palubu v oblečení, které má na sobě. Ve videu Sierra sdílela také obrázek toho, co měla oblečené – šortky, crop top a mikinu se zipem. Letní oblečení z vás v této době zřejmě dělá osobu nevhodnou do společnosti.

@sierrasteadman

Reply to @emma.el15 #greenscreen

♬ romanticize that jealousy jealousy life – cynthia 🌟🦋

Bez zapnuté mikiny ani krok

Sierra vypráví, jak nastupovala do letadla a letuška ji v danou chvíli zastavila a požádala, aby si bundu zapnula. Sierra neměla problém vyhovět její žádosti, a tak udělala, co se po ní chtělo a pokračovala do letadla. V ten moment ji ale letuška zachytila za paži a strhla zpět. „Neměla jsem problém, když mě požádala, abych se zapnula. Je to její letadlo, ona tady pracuje. Pokud chce, abych si bundu zapnula, udělám to. Problém jsem měla však s tím, jak se začala chovat poté, co jsem její žádosti vyhověla,“ vypráví Sierra.

Aerolinky zahájily interní vyšetřování

Proč se tak letuška chovala zatím nikdo neví, ovšem Alaska Airlines Sierre slíbili, že provedou interní šetření a ujistili ji, že se postarají o to, aby se nic podobného již neopakovalo.

Nejedná o první případ

Dle ohlasu na zveřejněné video se zdá, že Sierra nebyla jediná, která zažila špatnou zkušenost s letuškou dané společnosti. Do e-mailu ji přistálo vyjádření od Alaska Airlines pro matku s dcerou, které měly podobně nešťastný zážitek. Zde zřejmě budou muset nastat určité personální změny.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Insider.com