Praktické řešení problémů s volně poházenými kabely a šňůrami v domácnosti

Co se týká organizace domácnosti, ve většině případů není důležité množství peněz, jako spíše dostatek kreativity a vynalézavosti. Pokud jimi neoplýváte, vůbec nevadí! Od toho jsme tady my, abychom vám některé z geniálních nápadů, jak si uspořádat domácnost, vnukli. Dnes se zaměříme na volně poházené kabely v domácnosti, které nám vždy kazí vizi uklizeného domu.

Závěsný stojan na boty pro volně položené předměty v koupelně

Také se vám všude po koupelně válí náhradní toaletní papír, zakopáváte o kabely od fénu nebo kulmy a přemýšlíte, kam je dát, aby byly vždy po ruce a zároveň nepřekážely? Zkuste použít závěsný organizátor bot na dveře. Do každé kapsy vložte toaletní papír a do zbytků boxů můžete vložit ostatní předměty, které vám volně leží v koupelně a vy nevíte, kam s nimi. Jedná se o snadné a cenově dostupné řešení, jak hromadně skladovat věci, patřící do koupelny.

Krabice od bot na nabíječky

Udržujete si dům vždy uklizený, ale ty neustálé dráty od nabíječek, válící se po podlaze, vám vizi naklizené domácnosti kazí? Vytvořte si jednoduchou nabíjecí stanici ze staré krabice od bot. Proveďte v ní několik děr, kterými můžete prostrčit nabíjecí kabely. Krabici si můžete ozdobit jakýmkoliv způsobem, který vám bude ladit s interiérem.

Odnímatelné háčky na kabely a dráty

Když už je řeč o chaoticky poházených kabelech a drátech, zřejmě se shodneme na tom, že kabely vedoucí od našich televizí či spotřebičů dokáží rozproudit krev v našem těle. Řešení je jednoduché – lepící háčky, na které zavěsíte kabely a budete je udržovat z dohledu.

Ramínka na šály použité na šňůry a kabely

Ramínka na šály nemusí mít pouze jednorázové využití, věšet na ně můžete v podstatě cokoliv, co vám překáží a co nemá své přímé určení a místo. Zavěste si ramínko například v garáži a uložte na něj prodlužovací kabely, kabely od auta či další předměty, které potřebujete udržovat neustále rozmotané.

Jak se vám dnešní článek líbil? Napadlo vás někdy, jak jednoduché využití mohou mít předměty, které již v domácnosti dávno máte? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: onegoodthingbyjillee.com