Před dveřmi útulku se objevila opuštěná kočka, která na sobě nosila děsivé znamení. Pohled na fialové tlapky zlomil srdce všech pracovníků!

Když se tato nebohá kočka objevila jednoho dne před dveřmi útulku, jeho pracovníci byli naprosto zděšeni. Záchranářka Meghan už viděla spoustu koček ve strašlivém stavu, ale tento případ se jí zdál obzvláště srdcervoucí, protože roztomilá kočička na sobě vykazovala jedno děsivé znamení – fialové tlapky! Co to znamená?

Meghan se o celé situaci vyjádřila na sociální síti takto: „Být součástí záchrany zvířat, slyšíte a čtete o spoustě hrůzných věcech, kterým byla nebohá, nevinná zvířata vystavena, ale pak se jednoho dne oběť těchto hrozných činů objeví u vašich dveří.“ Meghan dodala, že přišla do styku s všelijak zraněnými, zanedbanými a týranými zvířaty, ale tento případ ji opravdu dostal.

A proč? Fialové tlapky znamenaly, že kočička byla využívána pro ilegální psí zápasy! Děsivý „sport“ zahrnuje dva psy, kteří jsou nuceni bojovat, dokud jeden z nich neuteče nebo nezemře. Je to kruté a násilné a všichni zúčastnění by měli být stíháni v plném rozsahu zákona. Nejen psi, ale i ostatní menší zvířata, jako jsou králíci, hlodavci nebo i kočky, trpí, protože jsou využívána k otestování krvežíznivosti psů.

Zvířata jsou někdy přijímána z útulků a myslí si, že si je odvádí někdo, kdo jim dopřeje šťastný život, ale není tomu tak. Směřují přímo do pekla psích zápasů. To zažila i tato kočka! Fialové tlapky představují „barevné kódování“, které organizátoři psích zápasů používají.

Zvířeti se nakonec podařilo uniknout, ale nikdo netuší jak. Nicméně, to není tak důležité jako to, že se dostalo na správné místo právě včas. Krátce po příchodu do útulku se kočičce našel adoptivní otec, který jí konečně mohl poskytnout milující domov. Žádné zvíře si nezaslouží takové zacházení, naštěstí existuje pár laskavých duší, které jim mohou pomoci. Jednu z nich tato kočka rozhodně našla!

Jak se vám dnešní příběh líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org