Přirozený vzhled ano, ale dejte si pozor, abyste nevypadala jako “zanedbaná příšerka”. Můžete tím riskovat své manželství

Vdané ženy se po svatbě zpravidla rozdělují do dvou typů. Jedny se o sebe starají stejně jako předtím, snaží se být neustále upravené, stylové, zářivé a někdy dokonce vstávají dříve než jejich manžel, aby si připravily svůj make-up. Jiné ženy vsadí na přirozenost jako na svůj nejlepší šperk.

Proč se o sebe ženy přestanou starat?

  • Narození dítěte – péče o dítě zabere spoustu času, matce nezbývá nic jiného, že veškerou svou starost o sebe přenést na svého potomka.
  • Vdaná žena věří, že jakmile se vdá, nemusí nic předstírat ani se o nic snažit, což je veliká chyba, protože manželství může být zničeno stejně rychle, jako bylo vytvořeno.
  • Žena začne věřit, že ji muž musí milovat takovou, jaká je, jinak to přece není láska.

Proč ženy pokračují v péči o sebe?

  • Chovají k sobě více respektu, když vědí, že udělali vše pro to, aby vypadaly co nejkrásněji. A to zvyšuje jejich sebevědomí.
  • Snaží se vypadat stejně jako při první schůzce se svým manželem, protože věří, že tím uchrání vášeň ve vztahu.
  • Mají obavy ze ztráty svého vyvoleného a cítí kolem sebe konkurenci, takže se snaží udržet v té nejlepší formě.

Mnoho žen se domnívá, že po skončení romantické etapy randění může již odpočívat a nemuset se ráno před svým manželem objevovat upraveně. Koneckonců, už je viděl v několika podobách. Bez ohledu na principy, které dodržujete, nikdy se nesnižte na úroveň „mastné příšerky“. Během vztahu vás manžel může vidět jakkoli – ve špatné náladě, v slzách, po probuzení, nenalíčenou i s rozcuchanými vlasy, ale to vše jsou přirozené formy vaší podoby. Ovšem přestat se o sebe starat, to je projevem zanedbanosti. Musíte se stále snažit vypadat důstojně, jak okolnosti zrovna dovolují. Žena, která chodí do společnosti upravená do sebemenšího detailu a doma je přesným opakem, vytváří u jejího muže pocity žárlivosti. Jen si řekněte – pro koho jiného vypadat krásně, než pro svého muže?

Jak jste na tom vy? Snažíte se pro svého muže vypadat co nejlépe, nebo zastáváte názor, že už není třeba se snažit? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými kamarádkami.

Zdroj: takprosto.cc