Projížďka na motorce se změnila v záchranu života. Muž neváhal zastavit dopravu, aby pomohl vyděšenému tvorečku v silnici

O motorkářích kolují předsudky, že jsou to neukáznění účastníci silničního provozu, dobrovolní dárci orgánů, opilci, drsní chlapi, kteří nemají s nikým a ničím soucit a jediné, co je zajímá, je jejich mašina, alkohol a ženský. Jak to ale tak bývá, naše představy nemohou být dále od pravdy. Důkazem je tento muž, který si všiml během jízdy na motorce malého zrzavého uzlíčku uprostřed silnice a neváhal zastavit silniční dopravu, aby mu pomohl.

Vyděšené kotě uprostřed silnice

Tento motorkář si všiml opuštěného kotěte uprostřed silnice a naštěstí stačil rychle zareagovat, aby se těsně za ním zastavil a upozornil ostatní řidiče. Slezl ze své motorky a běžel na pomoc drobnému vyděšenému stvoření, které nemělo možnost uniknout ani vlevo ani vpravo. Jeho kamera celou situaci zachytila na video.

Obavy z nejhoršího

Nejprve můžete vidět zrzavou šmouhu uprostřed silničního provozu a zoufalý výkřik muže na motorce. On a ještě jeden řidič osobního vozidla zastaví a obávají se nejhoršího. Rychle běží k vyplašenému kotěti, aby se ujistili, zdali je vše v pořádku. Když kotě zvednou ze země, zdá se, že mu nic není. Muž na motorce si jej ale nemůže nechat, je alergický na kočky, proto mu druhý muž nabídne pomoc. Oba věděli, že jej tady nemohou jen tak nechat.

Koťátko mělo obrovské štěstí, že kolem jeli takoví lidé, jako jsou tito dva muži. Neváhali riskovat vlastní životy a vstoupit do vozovky, aby mu dopřáli druhou šanci na život.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Happiest.net