Interpretace abstraktního obrazu: První věc, kterou na obrázku uvidíte, představuje vaše podvědomé obavy. Možná o nich ani nevíte

Někdy dokonce i ty nejlaskavější obrázky mohou odhalit podvědomé obavy člověka, aniž by o nich vůbec věděl. Zatímco strach je přirozenou reakcí na nebezpečí, naše psychika si často vytváří spojení mezi konkrétními symboly a nebezpečími. Optické iluze jsou skvělým způsobem psychoanalýzy jedince, protože jejich interpretace abstraktního obrazu může údajně nabídnout skvělý pohled do jeho osobnosti.

Podívejte se na obrázek

Tento obrázek automaticky spouští vaše podvědomí, aby spojovalo postavy se strachem, protože obsahuje podprahové poselství lebky. Tento test osobnosti je rychlý a výsledky jsou jednoznačné. Stačí se zblízka podívat na optický klam, věnovat pozornost první postavě, které si všimnete, a něco si o ní přečíst.

Malá holčička

Pokud první postava, kterou jste v této optické iluzi viděli, byla postava malé dívky sedící pod stromem, původem vašich obav jsou potlačované emoce z dětství. „Existuje mnoho typů událostí, které mohou poznamenat dětskou mysl. Pokud nejsou správně propracované, mohou se v dospělosti vynořit v podobě strachů, závislostí, kognitivních vzorců a nevhodných tužeb,“ vysvětluje časopis.

Váš vztah s matkou je klíčem k emocionálnímu vývoji, a pokud jste z nějakého důvodu museli trávit hodně času bez ní nebo jste v dospívání dostávali malou nebo žádnou náklonnost, mohlo by se to všechno nevědomě promítat do vašich obav. Váš nejhlubší nevědomý strach je strach z rozhodování nebo převzetí odpovědnosti.

Motýl

Pokud byl motýl první věcí, kterou jste na obrázku viděli, znamená to, že váš nejhlubší nevědomý strach souvisí se strachem ze smrti nebo z toho, že nebudete žít a promeškáte své životní šance. Jak přesně, ptáte se? Motýl je symbol tradičně spojovaný s pozitivním významem, ale má také hlubší, temnější smysl. Když se objeví ve vašich snech, motýli znamenají změnu a nové začátky. Pokud jste v optické iluzi spatřili přerostlého motýla jako první, znamená to, že váš nejhlubší strach pramení z vašeho nevědomého odporu vůči lásce.

Jahoda

Ovoce umístěné přímo ve středu obrazu zde ve skutečnosti představuje srdce. V časopise se píše: „Jahoda je již dávno zastoupena jako symbol lásky.“ Podle legendy nemohla bohyně Venuše po Adonisově smrti přestat plakat a každá slza, která spadla z její tváře na zem, přinesla úrodu jahod.

Úvodní obrázek: Stencil Stock Photos, Zdroj: Timesnownews.com