Jaké je randění se ženou narozenou ve znamení Střelce? Měli byste se připravit na některé extrémy a nedostatky

Ženy narozené ve znamení Střelce jsou nepředvídatelné, bezstarostné a od přírody dobrodružné bytosti, s nimiž udržet krok je velice obtížné. Co se týká mužů, jsou trochu vybíravé, to je pravda, ale jakmile se zamilují, vše najednou bude dávat smysl. Dokáže vám dát najevo lásku, bude stát po vašem boku a vám se bude zdát, že svět je zase v pořádku. Dodržuje pravidlo poctivosti a upřímnosti ve vztahu a to stejné čeká i od vás. S milující ženou ve Střelci si užijete spoustu legrace.

Potřebuje dostatek času a prostoru

Jedna věc, na kterou musíte při randění se Střelcem myslet, že takové ženě musíte vždy dopřát čas a osobní prostor. Miluje svobodu, být jen sama se sebou nebo pouze se svými přáteli bez vás. Vždy se za vámi bude ráda vracet domů, ale někdy potřebuje trávit čas aktivitami, které vás nezahrnují. Nemusíte se obávat, nic z toho neznamená, že by o vás už nejevila zájem, zkrátka zbožňuje svou nezávislost.

Co na srdci, to na jazyku

Žena narozená ve Střelci má otevřenou povahu, často se dostává do problémů, protože se nebojí říkat věci nahlas. Jakmile se jí něco nelíbí, věřte, že o tom budete vědět. Pro vás je to veliká výhoda, s touto ženou nikdy nebudete chodit kolem horké kaše, nebudete muset číst mezi řádky, vždy budete vědět, na čem jste.

Upřímnost

To souvisí i s předchozím bodem. Vždy uvádí věci tak, jak jsou. Nezáleží, o jakou oblast života se jedná, zdali o lásku, práci, rodinu, přátele nebo volný čas. Nemá ráda mazání medu kolem pusy. Tak, jak je upřímná ona k vám, vyžaduje stejný postoj i od vás. Rozhodně nemá ve zvyku nosit růžové brýle.

Hluboké rozhovory

Se ženou narozenou ve Střelci si rozhodně budete mít co říct. Je úplně jedno, o jaké téma se jedná, i kdyby nerozuměla autům, zjistíte, že si s ní o nich můžete popovídat. Na rozdíl od jiných žen se nebojí  mluvit se svým partnerem, a to i o nepříjemných tématech. Potřebujete radu? Potřebujete se jen vypovídat? Víte, kam máte jít.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com