Recyklace staré kabelky. Upravte její vzhled nebo ji prakticky využijte

Postupem času se oblíbená kabelka může opotřebovat, vyblednout, ošoupat, nebo vás jednoduše přestane bavit. Ovšem namísto toho, abyste zamířili ke kontejneru a následně do obchodu, zvažte její nový vzhled nebo přeměnu. Budete překvapení, kolik věcí lze vyrobit ze staré kabelky. Zde jsou některé nápady, kterými se můžete nechat inspirovat.

Nová barva

Osvěžte její vzhled novým nátěrem nebo nástřikem.

Třpytivý vzhled

Máte doma nějaké šperky, kamínky, třpytky nebo jiné doplňky, kterými můžete rozzářit svou starou kabelku? Pořiďte si lepicí pistoli a ozdoby nalepte dle svého vkusu.

Taška na zahradní nářadí

Otočte kabelku naruby nebo přidejte několik kapes na vnější stranu tašky. Zavěste do kůlny nebo garáže a hned máte místo k uložení nářadí.

Nouzová sada do auta

Proměňte kabelku v nouzovou soupravu do auta. Hoďte do ní nějaké aspiriny, náplasti, baterku a další užitečné věci. V případě nouze ji nechte stabilně v autě. Je to mnohem lepší volba, než si nechávat všechny tyto věci v palubní přihrádce.

Povlak na polštář

Vytvořte si ze staré tašky stylový povlak na polštář. Odřízněte ucha a jiné popruhy, našijte zip a přetáhněte přes polštář.

Závěsné úložiště

Připevněte staré tašky na zeď v místnosti, kde se vám válí spousta praktických věcí, které nemáte kam dát. Například v prádelně si můžete pověsit tašku na stěnu a do ní uložit prací prášek, aviváž, věci na čištění pračky, cokoli, co je třeba mít po ruce.

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud vám dodal inspiraci, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.