Řidič náhle zastaví, když si na obloze všimne zvláštní formace mraků. Něco takového ještě neviděl

Život nám občas přinese nezapomenutelné chvíle. V jeho průběhu můžeme vidět neuvěřitelné věci, které si nelze nijak vysvětlit. Můžeme se jen fascinovaně dívat. Něco podobného zažil i tento muž. Na cestě autem zahlédl na obloze úkaz, který ho donutil vozidlo zastavit a nebe vyfotit.

Ve správný čas na správném místě

Řidič jel se svou ženou v autě, když si všiml jedinečné formace mraků. V ten den slavili manželé měsíční výročí svatby a byli na cestě do města řešit některé nepříjemné záležitosti, jak muž uvádí. Měli obavy. Když se však na nebi mraky seskupili tak, že muže donutili vůz zastavit a vystoupit.

„Okamžitě jsem si všiml formace mraků a zářivých slunečních paprsků přímo před námi a upozornil jsem svou ženu. Oba jsme viděli anděla a cítili jsme, že je to znamení, že všechno bude v pořádku. Prostě jsem měl pocit, jako kdyby nám Bůh říkal, že je s námi. Nevím, kolik dalších lidí vidělo to, co my, ale jsem si jistý, že pro každého, kdo si mraků všiml, to něco znamenalo,“ vypráví muž.

Okamžitě začal fotografovat

Otec 7 dětí říká, že ihned popadl telefon a začal pořizovat snímky oblohy. Sdílel je na sociálních sítích a velice rychle začal sbírat spoustu komentářů, sdílení a lajků. „Byli jsme ve správný čas na správném místě. Cítím se velmi poctěn a požehnán, že jsem zachytil tento okamžik,“ napsal ke svému příspěvku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: People.com