Rodina by skončila v plamenech, kdyby je nevaroval zuřivý štěkot přicházející zvenčí. Záchrana nejmladšího člena rodiny vás zanechá v šoku

Latana Chai byla uprostřed velmi hlubokého spánku, když z dvorku zaslechla hlasité a zuřivé štěkání a škrábání na dveře. Se svou malou dcerkou Masailahou si všimly, že štěkot fenky Sashy je jiný než obvykle. Zněla intenzivněji a Latana okamžitě věděla, že je něco v nepořádku.

Jakmile otevřela dveře, setkala se s hustým a černým kouřem a plameny, které šly z domu jejího souseda. Rychle se začaly šířit. Latana běžela nahoru pro svou dcerku, ale Sasha ji dávno předběhla. Matka v úžasu pozorovala, jak se Sasha  okamžitě chopila dcerky a za plenku ji táhla do bezpečí. “Jakmile jsem vyběhla nahoru, už jsem jen pozorovala, jak se Sasha snaží dostat Masailahu do bezpečí,” řekla Latana.

Matka poté stačila zavolat pomoc, ale její a sousedův domov se již zachránit nepodařilo. Kdyby je Sasha nevarovala, rodina a možná i další lidé by zůstali v plamenech. Zachránila tedy nejen malou dcerku, ale také všechny okolní lidi, kteří přišli s ohněm do styku. “Když se Masailah narodila, Sashe bylo 8 měsíců, od té chvíle byly neustále spolu. Je mezi nimi velmi silné pouto,” potvrdila šťastná matka.

Jak se vám dnešní příběh o hrdinské fence líbil? Máte doma také takového obránce? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com