Rok 2022 bude zvláště prosperující pro tři znamení zvěrokruhu. Čekejte peníze, sebevědomí i lásku

Rok 2022 slibuje, že bude rokem naděje a pozitivního vývoje. A to pro všechny znamení zvěrokruhu bez rozdílu, ovšem pro tři bude nastávající rok podle astrologů zvláště intenzivní a ve všech ohledech výnosný. Vodní a zemská znamení se budou těšit z vlivů hvězd, které jim přinesou odhodlání a nové začátky, a znamení větru a ohně zažijí nové vášně a šance dosáhnout svých cílů. Během roku 2022 však zvláště vyniknou tato tři znamení, která zaznamenají vlnu štěstí.

Váhy

Váhy dostanou příležitost urovnat si ve svém životě vztahy s druhými lidmi. Pokud jste se narodili ve znamení Vah, v roce 2022 provedete ohromnou čistku v lidech, kterými se obklopujete. Zjistíte, jací jedinci si vaše přátelství skutečně zaslouží, bez výčitek se vzdálíte lidem, kteří po vašem boku nemají žádné místo. Stále ale bude láska vaší největší prioritou a na tu bude váš život v roce 2022 bohatý. Poznáte člověka, který bude rozumět vašemu temperamentu, se kterým bude fungovat vzájemná intelektuální alchymie. Ve finanční oblasti zaznamenáte velké zisky, budete totiž obdařeni velkou dávkou energie, která vám umožní soustředit se na své cíle.

Býk

Pro Býky se rok 2022 rovná finančnímu zisku a prosperitě. Všechny projekty, které začnete, budou korunovány úspěchem, stejně jako váš milostný život. Máte-li nyní obavy o stav svého bankovního účtu, v nadcházejícím roce veškerý strach pomine. Zaznamenáte skutečnou prosperitu. Budete na sebe hrdí, co jste dokázali, aniž byste museli být závislými na ostatních. Nebude nouze ani o romantiku, zvláště měsíc duben bude příznivý pro navazování nového vztahu plného romantických citů.

Vodnář

Vodnáře čeká nově získané sebevědomí a s tím spojený úspěch v každé oblasti. Budete optimističtí, ambiciózní a žádná překážka nebude mít šanci. Splníte si své cíle a vaše dovednosti budou řádně oceněny. Budete mířit vysoko a poslouchat svou intuici, což je vaše silná stránka, která vás nikdy nezklame. Díky tomu se dočkáte plodné úrody a v mnoha ohledech zbohatnete. Co se týká lásky, začátek března bude bohatý na schůzky, z nichž se jedna během června zhmotní v trvalé spojení. Uvidíte život mnohem růžověji.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Santeplusmag.com