Rozhodly se zhubnout a nechtěly v tom být samy. Inspirující příběh matky, která chtěla být pro svou dceru dobrým příkladem v boji proti obezitě! Povedlo se jim to?

Ale jejich cesta nebyla tak růžová, jak se může zdát. Volný den, kdy se ani jedna nemusela hlídat v jídle, se často měnil v dva dny a cvičení po 12hodinových směnách bylo také velmi vytěžující. Obě poukazují na realitu toho, jak je těžké hubnout, ale zároveň jsou živoucím důkazem, že výsledky stojí opravdu za to. Za 100 dní zhubly dohromady kolem 37 kil a vypadají úžasně. Navíc, dle jejich výpovědi ani jedna rozhodně po 100 dnech nekončí. Pokračují ve zdravém životním stylu i nadále.

A Tessa má pro nás všechny, kteří neustále začínáme s hubnutím znovu a znovu, jednu radu: „Prostě jděte do toho! Když jdete do posilovny, nebuďte nervózní. Pamatuji si, že to byla má největší překážka. Obávala jsem se toho, že na mě budou všichni zírat. Ale nakonec jsem tam šla a dělala si věci po svém a o nikoho jiného se nestarala. Udělala jsem to pro sebe, musím se naučit milovat sama sebe.“

Sledujte neuvěřitelnou cestu Sheryl a Tessy na níže uvedeném videu:

Tyto ženy jsou skutečně inspirující a jsou skvělou motivací pro všechny, kteří se stále nemohou odhodlat k hubnutí. Pokud někoho takového znáte, sdílejte s ním tento článek a dodejte mu sílu začít.

Zdroj: en.stories.newsner.com