Rozhodly se zhubnout a nechtěly v tom být samy. Inspirující příběh matky, která chtěla být pro svou dceru dobrým příkladem v boji proti obezitě! Povedlo se jim to?

Hubnutí není snadné! Nikdy! Na začátku je vždy dobrý úmysl a spousta odhodlání, ale dříve či později si všichni uvědomíme, že zbavit se některých stravovacích návyků je skutečně těžké. Lidé, kteří byli ve ztrátě hmotnosti úspěšní a dokázali se držet zdravého životního stylu, jsou obdivuhodní.

Dvě takové dámy jsou i Sheryl a její dcera Tessa, jež se společně pustily do 100denní výzvy a rozhodly se jednou provždy zatočit s přebytečnými kily. Sheryl chtěla být pro svou dceru dobrým příkladem a i přesto, že pracovala na dlouhé směny, dosáhla výsledků, které nikdo nečekal. Společná cesta obou žen je skutečně inspirativní a motivuje spoustu dalších lidí, kteří mohli jejich proměnu sledovat online na internetu.

Jak matka, tak dcera byly vášnivými jedlíky a jelikož se už začínaly pomalu bát nebezpečného nabírání na váze, rozhodly se se sebou konečně něco dělat. Ovšem vůbec netušily, že se jejich příběh a snaha rozšíří do celého světa a stanou se tak inspirací nejen pro své okolí.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce