Rozhodly se zhubnout a nechtěly v tom být samy. Inspirující příběh matky, která chtěla být pro svou dceru dobrým příkladem v boji proti obezitě! Povedlo se jim to?

Hubnutí není snadné! Nikdy! Na začátku je vždy dobrý úmysl a spousta odhodlání, ale dříve či později si všichni uvědomíme, že zbavit se některých stravovacích návyků je skutečně těžké. Lidé, kteří byli ve ztrátě hmotnosti úspěšní a dokázali se držet zdravého životního stylu, jsou obdivuhodní.

Dvě takové dámy jsou i Sheryl a její dcera Tessa, jež se společně pustily do 100denní výzvy a rozhodly se jednou provždy zatočit s přebytečnými kily. Sheryl chtěla být pro svou dceru dobrým příkladem a i přesto, že pracovala na dlouhé směny, dosáhla výsledků, které nikdo nečekal. Společná cesta obou žen je skutečně inspirativní a motivuje spoustu dalších lidí, kteří mohli jejich proměnu sledovat online na internetu.

Jak matka, tak dcera byly vášnivými jedlíky a jelikož se už začínaly pomalu bát nebezpečného nabírání na váze, rozhodly se se sebou konečně něco dělat. Ovšem vůbec netušily, že se jejich příběh a snaha rozšíří do celého světa a stanou se tak inspirací nejen pro své okolí.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Ale jejich cesta nebyla tak růžová, jak se může zdát. Volný den, kdy se ani jedna nemusela hlídat v jídle, se často měnil v dva dny a cvičení po 12hodinových směnách bylo také velmi vytěžující. Obě poukazují na realitu toho, jak je těžké hubnout, ale zároveň jsou živoucím důkazem, že výsledky stojí opravdu za to. Za 100 dní zhubly dohromady kolem 37 kil a vypadají úžasně. Navíc, dle jejich výpovědi ani jedna rozhodně po 100 dnech nekončí. Pokračují ve zdravém životním stylu i nadále.

A Tessa má pro nás všechny, kteří neustále začínáme s hubnutím znovu a znovu, jednu radu: „Prostě jděte do toho! Když jdete do posilovny, nebuďte nervózní. Pamatuji si, že to byla má největší překážka. Obávala jsem se toho, že na mě budou všichni zírat. Ale nakonec jsem tam šla a dělala si věci po svém a o nikoho jiného se nestarala. Udělala jsem to pro sebe, musím se naučit milovat sama sebe.“

Sledujte neuvěřitelnou cestu Sheryl a Tessy na níže uvedeném videu:

Tyto ženy jsou skutečně inspirující a jsou skvělou motivací pro všechny, kteří se stále nemohou odhodlat k hubnutí. Pokud někoho takového znáte, sdílejte s ním tento článek a dodejte mu sílu začít.

Zdroj: en.stories.newsner.com