Scéna jako z pohádky! Opuštěné štěně hledalo teplé útočiště v dětských jeslích a stalo se tak symbolem vánočních svátků!

Vždy je velmi smutné vůbec pomyslet na všechna ta opuštěná zvířata, která musí trávit čas mimo domov v tomto krutém ročním období. V chladném a deštivém prosincovém dni v městečku Santa Catarina v Brazílii, si lidé užívali nadcházející vánoční čas, obdivovali výzdobu města a betlém, který je tradičním znakem Vánoc. Ovšem tentokrát narazili na něco, co každoroční běžný obraz svátků klidu a míru narušovalo.

Vedle Ježíška se choulil pes, který zoufale hledal teplo uprostřed zimního dne. Obyvatelé města jej nechtěli rušit ani se nesnažili jej vyhnat. Prokázali skutečný soucit a nechali psa v klidu odpočívat v nalezeném teple. Jeden z lidí jménem Kiko pořídil snímky této sladké scény a sdílel je online na sociálních sítích. Za poslední desetiletí se tyto fotografie vždy objevují kolem vánočního období jako připomínka skutečného významu těchto svátků.

Následující rok v prosinci sdílela blogerka Ana e-mail, který obdržela od Kika, jenž je tvůrcem fotografií. Podle Any je štěňátko v okolí velmi dobře známé. Kiko na tuto scénu nikdy nezapomene! Bohužel, sám si opuštěné zvíře nemohl vzít domů, jelikož již dva pejsky z ulice doma měl, proto se obával o osud zvířete. Dobrá zpráva ovšem přišla brzy, když se dozvěděl, že tento nádherný německý ovčák byl adoptován a našel tak nový milující domov!

Pokud se vám tento jedinečný příběh líbil, nezapomeňte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com