Se žlutými kapslemi z Kinder vejce může být zábava. Využijte je jako různá pouzdra a obaly

Čokoláda a hračka, co víc si dítě může přát. Pro mnohé z nás bylo Kinder vajíčko s hračkou uvnitř nedílnou součástí dětství. Neodmyslitelně ke Kinder vajíčku patří i žlutý plastový vnitřek, s kterým ale zase až taková zábava nebyla. Jejich funkce převážně spočívá v ochraně hračky, kterou v sobě uchovávají. Nic víc. Ale dnes si můžeme užít legraci i s tímto kouskem plastu. Dokáže totiž posloužit v mnoha situacích.

Krabička na sirky

Vystřihněte škrtátka z krabičky od zápalek a přilepte je do vnitřku žluté kapsle. Poté umístěte sirky hlavičkou dolů. To zajistí nejen to, že budou vodotěsné, ale také to, že s nimi můžete ihned škrtnout, jakmile je vytáhnete z krabičky.

Obal na zubní kartáček

Při cestování by měl být zubní kartáček dobře chráněn před možnými nečistotami, které se na něj mohou přichytit. Vyřízněte otvor ve spodní části žluté kapsle a protáhněte hlavičku zubního kartáčku. Poté uzavřete.

Pouzdro na sluchátka

Smotejte sluchátka do uší, vložte do žlutého plastu a uzavřete. Kapsle vám umožní sluchátka snadno přenášet a navíc neriskujete, že je budete složitě rozmotávat.

Ořezávátko na tužky

Vyvrtejte nebo vyřízněte otvor ve spodní části plastu, který svým průměrem přibližně odpovídá velikosti tužky. Poté pomocí tavicí pistole přilepte do vnitřku malé ořezávátko. Nyní už nemusíte mít obavy z nepořádku.

Držák na lízátko

Držák na lízátko s plastové kapsle si můžete vyrobit skutečně jednoduše. Vytvořte otvor na dně plastu a protáhněte jím tyčku od lízátka tak, že se sladká část ocitne ve vnitřku kapsle. Následně ji uzavřete. Tímto způsobem už nic neušpiníte a můžete si sladkost dopřávat na etapy.

Osvěžovač do bot

Pro přípravu osvěžovace do bot budete potřebovat více než jen žlutou kapsli z Kinder vajíčka. Na výrobu použijte prázdné čajové sáčky na sypaný čaj, trychtýř, lžičku, jedlou sodu, sešívačku, jehlu a samozřejmě kus žlutého plastu. Naplňte čajový sáček několika lžičkami jedlé sody pomocí trychtýře. Utěsněte pomocí sešívačky. Vložte pytlík do kapsle a propíchněte plast na několika místech jehlou. Umístěte do každé boty a vaše obuv zůstane svěží a bez zápachu.

Obrázky: Cleverly.me