Série nenáročných cviků, které vás snadno zbaví břišní pneumatiky z pohodlí vašeho domova

Všichni zřejmě toužíme po štíhlé postavě, které bychom mohli docílit rychlou a snadno proveditelnou tréninkovou rutinou, která nás den ode dne bude zbavovat povislého břicha a madel lásky. My bychom pro vás dnes jednu takovou cvičební rutinu měli. Jedná se o sérii cviků, které vás rychle přiblíží k vysněným pevným břišním svalům.

Rolujte se

Lehněte si na záda a natáhněte ruce i nohy tak, aby vaše tělo tvořilo přímou linku. Nadechněte se, zvedněte ruce nad hlavu a začněte horní část těla rolovat od podlahy. V půli cesty vydechněte a pokračujte vpřed, abyste se dotkli vašich prstů u nohou. Nadechněte se a pomalu se vracejte zpět.

Držení nohou

Zvedněte obě nohy ke stropu, nadechněte se a zpevněte břišní svaly. Poté vydechněte a pomalu začněte nohy směřovat dolu k zemi. Kousek nad podlahou se zastavte, nádech a výdech a poté vracejte nohy zpět nahoru do výchozí polohy.

Nůžky

Lehněte si opět na záda a ruce dejte za hlavu. Pomalu zvedněte ramena a hlavu od podlahy a stejně tak i nohy, které držte jen mírně nad zemí. Stříhejte s nimi nahoru a dolu a soustřeďte se, abyste vše drželi břichem, ne krkem. Nevystrkujte bradu dopředu.

Žabí sedy lehy

Položte se na zem, prsty přiložte k týlu a lokty držte směrem ven. Pokrčte kolena tak, aby se chodidla vzájemně dotýkala, kolena také směřují ven. Bradu mírně nakloňte dopředu a zpevněte břicho. Začněte zvedat hrudník směrem nahoru. Ruce a krk udržujte volně. Několikrát opakujte.

Prkno

Postavte se s nohama u sebe. Zpevněte celý trup těla a ohněte se tak, aby se prsty dotkly podlahy. Poté začněte ručkovat tak, abyste se ocitli v poloze pro kliky. Následně se vraťte do výchozí pozice.

Jak se vám dnešní cviky, které můžete dělat z pohodlí domova, líbily? Pokud ano, sdílejte je mezi dalšími fitness nadšenci.

Zdroj: https://www.womenworking.com