Síla zatmění aneb Jaké katastrofy si pro nás připravily Měsíc a Slunce v roce 2021

V roce 2021 můžeme očekávat dvě zatmění Slunce a dvě zatmění Měsíce. Astrolog Alexander Zarajev varuje, že tyto jevy mohou negativně ovlivnit životy lidí a zapříčinit vznik špatných událostí, za které bude zodpovědný lidský faktor. Všechno bude vzhůru nohama, připravte se.

Zatmění Měsíce

Během zatmění Měsíce dochází k toku ničivé energie, díky čemuž budou lidé chtít všechno obrátit vzhůru nohama. Proto je dobré pamatovat na to, že byste před zatměním Měsíce měli být opatrnější v okolí svých blízkých a na všechny komentáře reagovat velice opatrně. Zatmění Měsíce můžeme očekávat 26. května. V tento den mohou nastat nejrůznější katastrofy, mohou propuknout ohniska negativní energie a na obzoru se vyskytnou možné politické střety. Druhé zatmění Měsíce proběhne 19. listopadu. Několik dní předem, zhruba od 5. do 15. listopadu, většina lidí pocítí pokles životního potenciálu a vzroste u nich deprese. Chaos se projeví nehodami způsobenými člověkem – požáry, katastrofy.

Zatmění Slunce

Zatmění Slunce proběhne 10. června a 4. prosince. Zatmění Slunce proběhne klidněji než zatmění Měsíce. Některé květnové a listopadové události ze dnů zatmění Měsíce „vyblednou“ a životy lidí budou plynout klidněji.

Rok 2021 klidnější než rok 2020?

Ačkoli se to teď nezdá, podle astrologů bude rok 2021 klidnější než rok 2020. Ovšem v první polovině bude spojení mezi Jupiterem a Saturnem ve znamení Vodnáře. Hovoří se o možných neočekávaných událostech a velkých změnách. Teprve druhá polovina roku 2021 bude předvídatelnější a snad i klidnější.

Obrázky: Pixabay