Symbolika a význam prstenů. Volba šperků i prstů má výrazný vliv na partnerský život

Jak všichni víme, ideální vztahy neexistují, a to jak v přátelství, tak v milostném životě. Hádky, spory, konflikty, to všechno může vztah posílit nebo zcela zničit. Palmistka a učitelka jógy Alena Solovyová radí, jaké prsteny, na jakých prstech nosit, abyste neutralizovaly svár se svou spřízněnou duší.

Ukazováček

Prsten, jenž vypadá jako zásnubní, je dobré nosit především na ukazováčku. Umožní vám totiž získat vůdčí schopnosti, moudrost a flexibilitu. Je třeba poznamenat, že kov, ze kterého je prsten vyroben, by měl být z těch, které odpovídají jednotlivým charakteristikám zvěrokruhu.

Prostředníček

V případě karmických selhání a problémů s disciplínou vám snadno pomůže prsten na prostředním prstu. Díky tomuto artefaktu je vztah stabilnější a podporuje každodenní život.

Malíček

Prsten na malíčku pomůže vyřešit vztah s partnerem, protože tento prst je zodpovědný za kontakty, obecné plány manželů a životní vyhlídky do budoucnosti.

Libovolný prst

V případě, že manželé ztratí ve vztahu vášeň a cítí výrazné ochlazení vůči sobě navzájem, vyhaslá jiskra bude opět zažehnutá prstenem s jasně červeným kamenem, který můžete nosit na jakémkoli libovolném prstu.

Gravírování prstenů

Gravírování prstenů je přijatelné, ale je potřeba to udělat zodpovědně. Pokud jeden z manželů vyryje do prstenu symbol lebky, bude to mít samozřejmě vliv na vztah špatným směrem. Pouze pozitivní symboly, jako je například slunce, srdce nebo květina, budou mít pozitivní účinky na vztah. Navíc prsteny podobných rytin by měli nosit oba partneři stejné.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Themindsjournal.com