Školní talentová soutěž našla svého hrdinu. Zpracování známé písně bylo odměněno dokonalou reakcí publika

Když během školního vystoupení odhalíte svůj výjimečný talent, musíte počítat s tím, že jeden z pyšných členů rodiny nebude lenivět a celé vaše vystoupení nahraje na video a zveřejní. To je přesně případ Paytona Kempa, talentovaného dítěte, které se narodilo, aby dalo zpěvu zcela nový význam. Jeho ztvárnění písně od Eda Sheerana „Thinking Out Loud“.

Pozoruhodný hlas

Ve věku tří let si Paytonova babička všimla, že její vnuk vyniká pozoruhodným zpěvem. „Vždy trefil správnou melodii a tóny. Když mu bylo devět let, vystupoval na jevišti různých školních besídek, například v muzikálech Tarzan, Malá mořská víla nebo Kočky,“ vypráví Paytonova babička.

Vystoupení před velkým publikem

Během školní talentové přehlídky v roce 2015 bylo Paytonovi 15 let a tehdy přišla jeho chvíle. Před nabitou školní tělocvičnou naprosto perfektně vystřihl hit od Eda Sheerana „Thinking Out Loud“. O svůj výjimečný hlas se tak podělil nejen s rodinou, ale i se spolužáky a celým učitelským sborem.

Dokonalá reakce publika

Zpívat před velkým publikem je rozhodně výzva, ale všichni zůstali Paytonovo talentem naprosto omráčeni. Jeho výkon byl odměněn hromovým jásotem a hlasitým potleskem.

Ve zpěvu nadále pokračuje

Nyní je Paytonovi 21 let a ve hraní na pódiu pokračuje i nadále. Na sociálních sítích má svůj vlastní kanál, kde hostí více než 8 000 sledujících. Na základě jejich komentářů je evidentní, že jej lidé zbožňují. Povzbuzují ho a chválí jeho skvělé výkony.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Apost.com