Hádka o jídlo eskalovala v žádost o rozvod. Žena na tento popud neudržela nervy na uzdě

Žena z Oklahomy jménem Chanelle Lewisová čelí obvinění z vraždy druhého stupně poté, co údajně podle policie přejela svého manžela Christophera Lewise čtyřkolkou, když během hádky o jídlo zmínil rozvod. Původně byla žena obviněna ze zabití, ale vyšetřovatelé uvedli, že nové důkazy postoupily v obvinění na vraždu druhého stupně.

Hádka eskalovala do rodinné bitvy

Incident se údajně stal v sobotu v kempu ve Wanette v okrese Pottawatomie. Vše začalo obyčejnou hádkou kvůli jídlu, jež eskalovala až v žádost o rozvod, jak vypověděl Christopherův syn, Christian Cornett.

Syn byl svědkem celé události

Dokonce udeřil svou nevlastní matku Chanelle do tváře, když se údajně pokusila přejet jak jeho, tak i jeho dospívající sestru poté, co uhodila jejich otce.

Rozvod nepřipadá v úvahu

„Řekl jí, že se chce rozvést, ona prohlásila, že ho přejede a zabije. Poprvé řešíme případ, kdy někdo někoho záměrně přejel,“ řekl zástupce šerifa J.T. Palmer. Také potvrdil, že v souvislosti s incidentem byl ve hře alkohol. Lewisův syn nazval svého otce „skvělým mužem, který každému, kdo potřeboval, vždy pomohl“.

Smrt se stále vyšetřuje

Soudní lékař smrt Christophera Lewise stále vyšetřuje. Jak to s celou kauzou dopadne ještě není jisté. Je možné, že bude muset zasahovat i psychiatr, jenž vypracuje posudek, zdali je Chanelle příčetná.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mandatory.com