Sourozenecké duo uchvacuje velkolepým talentem na bruslích. Nad ledem se ladně vznáší jako jedno tělo

Sourozenci Sinead a John Kerrovi se na ledě snad narodili. Pokud vyrůstali jako běžní sourozenci a měli mezi sebou nějakou rivalitu, přišli na to, jak ji přenést na led a přeměnit na něco nádherného. Každým rokem svůj talent posouvají o něco dále, až se ocitli na světové scéně krasobruslení. Při pohledu na ně vám spadne brada.

Diváci zůstávají beze slov

Jeviště je připraveno, když duo vplouvá na led a zaujme pozici, aby zahájilo rutinní vystoupení v tradičních skotských kiltech za zvuku dud. Od samého začátku je zřejmé, že jsou oba sourozenci obdařeni mimořádným talentem a magickými schopnostmi. Přes každý Lutz, Salchow a Axel předvádějí show, která zanechává diváky zcela omráčené.

Představení začíná nejdříve poklidně, dokud video nedosáhne času 1:20, kdy se hudba zrychlí a tanečníci se přizpůsobí rytmu. Vzdorují gravitaci, protože předvádějí kaskadérské kousky, o nichž většina bruslařů může jen snít. V jednu chvíli se houpají tak nízko nad zemí, že to vypadá, jako by se Sineadina hlava levitovala jen pár centimetrů nad ledem.

Je zřejmé, že spolu tančí od útlého dětství

Přesnost v pohybech je mimořádná. Je zřejmé, že spolu léta trénují. Sourozenecké duo předvádí zázračnou ukázku epického talentu a dav se jich nemůže nabažit. Pohybují se v dokonalé synchronizaci během celého vystoupení, jsou jako zrcadlo jeden druhému.

Sinead a John musí vědět, že právě podali svůj životní výkon. Během celého představení prokazují mimořádnou úroveň talentu, který vás přiměje vstát a jásat. Tohle je mimo jakoukoli bruslařskou rutinu, kterou jste kdy viděli.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Apost.com