Staromódní způsoby flirtování, které fungují i dnes. Tyto projevy náklonnosti nikdy nevyjdou z módy

Způsoby flirtování se v určitých obdobích mění. Dnes by ženu muž nezaujal, kdyby pro ni ulovil jelena nebo se vydal do světa, aby ji přinesl vzácné dary. Staromódní procházky u jezera, psaní dopisů, to všechno jsou staré časy. Nyní jsou tyto projevy zájmu nahrazeny kýčovými emotikonami a textovkami. Ovšem některé způsoby dvoření nevyjdou z módy nikdy, přečtěte si, čím můžete zaujmout i v dnešní době.

Polibek na ruku

Tento projev náklonosti může ukázat, že o vás muž skutečně jeví zájem a hlavně, že vás respektuje. Polibek na ruku je čistým projevem upřímnosti a náklonnosti a jedná se o sladkou a nevinnou formu flirtování, která se dnes už jen tak nevidí. Taková škoda.

Letmé komplimenty

Lichotky jsou tou správnou cestou, jak na někoho udělat dojem. Pochvala zevnějšku nebo jen projev radosti, že s vámi druhý tráví čas, to je přece něco, co musí vytvořit úsměv na tváři. Když se vám u druhého člověka něco líbí, nebojte se to říct, za něco takového bychom se přece neměli stydět nikdo.

Otevření dveří

Všechny dámy milují u mužů galantnost. Když jim muž otevře dveře od auta nebo do restaurace, je to rytířské chování, které se v dnešní době už moc nevidí, proto získává plusové body. Stejně tak odsunutí židle u stolu, další staromódní způsob, jak ženě projevit náklonnost.

Chůze po nebezpečnější straně chodníku

Pravděpodobně nejroztomilejší a nejčistší projev lásky a přitažlivosti. Pokud muž ženě nabídne, že půjde po rušnější straně chodníku nebo u ženy zaznamená jisté nebezpečí a prohodí se s ní, žena okamžitě získá s druhou osobou pocit bezpečí.

Sdílení jídla

Klasika! Sdílení jídla s druhou osobou během schůzky dodá pocit, že jste zde pro sebe. Může to být velice sladké gesto, které ukazuje, jak blízko se k sobě chcete dostat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com