Nastal čas sundat pomocná kolečka. Starší brácha učí svou mladší nebojácnou sestřičku jezdit na kole

Existuje spousta životních milníků, kterých jsme v dětství dosáhli, a které jsou pro nás nezapomenutelné. Například první jízda na kole. Zpravidla je sundání tréninkových koleček úkolem tatínka, ale v tomto případě ne. Této revoluční chvíle se ujal starší bratr, který se rozhodl, že svou nebojácnou sestřičku naučí jezdit na kole.

Nastal čas sundat pomocná kolečka

Ryler trávil svůj poslední den jarních prázdnin venku jízdou na svém skateboardu, když v tu chvíli dostal nápad. Jeho malá sestřička Hazel měla na kole pořád přidělaná tréninková kolečka. Když ji tak pozoroval, jak se projíždí kolem, rozhodl se, že nastal čas je sundat. Šel tedy do garáže, vzal  tatínkovo ​​nářadí a pustil se do práce.

Den sourozenců

Jeho rodiče vyšli ven, když zrovna promazával řetěz, a byli překvapeni, když jim došlo, co dělá. Tento úžasný velký bratr pak sám naučil svou malou sestru jezdit na kole. Je ironií, že tento sladký okamžik se stal na Den sourozenců. Hazel netrvalo déle než 15 minut, než zvládla jízdu po dvou kolech. Její bratr na ni nemohl být pyšnější.

Rodiče byli velice hrdí

Rylerovi rodiče na něj nemohli být více hrdí. Byli tak ohromeni, když viděli, jak se jejich syn chopil iniciativy a věnoval čas své sestře, aby ji naučil cenné dovednosti. Jaká nádherná vzpomínka, kterou rodina naštěstí stihla zachytit na kameru.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk