Štěně a miminko sdílejí všechny své hračky a královsky se baví. Mezi oběma je velmi silné pouto

Maminka má 6měsíční dcerku Elsie, která se ráda dělí o hračky se svým teprve 11týdenním štěnětem, fenkou Mabel. Elsie a Mabel jsou pořád spolu. Jsou jako dvojčata. Vůbec nezáleží na tom, že Elsie je člověk a Mabel zvíře. Mezi oběma je neuvěřitelně silné pouto. Video, které Jennifer natočila a zveřejnila na internet, je jedno z nejroztomilejších, jaké můžete vidět.

Obě baví různě barevné hračky

Fenka je jako miminko. Baví ji ležet na zádech a hrát si s různě barevnými hračkami. Ráda do nich šťouchá tlapkou a chytá do své malé tlamy. Elsie dělá to samé, akorát bez kousání. Někdy obě leží vedle sebe a hrají si se stejnou hračkou. Mabel je však o něco více pohyblivá, i když je ještě malé štěňátko.

Obě jsou roztomile neobratné

Na obě je rozkošný pohled. Jennifer by nejraději nedělala nic jiného, než je celý den pozorovala. Mabel si někdy neuvědomuje, že je oproti Elsie o něco větší a se svou roztomilou neobratností do Elsie občas šťouchne tlapkou, ale naštěstí nijak silně. Zdá se, že Elsie nevadí, že se Mabel přes její tělíčko převaluje. Ze všech sil se snaží uchopit své hračky a naučit se sedět a zůstat vzhůru, stejně jako její kamarádka.

Učí se jedna od druhé

Když Elsie není ve svém dětském odrážedle, Mabel do něj skočí a žvýká houpající se hračku, jak jen může. Mabel je divoké štěně a Elsie se od ní bude hodně učit. Maminka se nemůže nabažit pohledu na to, jak spolu ty dvě vyrůstají a napodobují jedna druhou. Pozorně je sleduje a zaznamenává každý vzácný okamžik, který spolu sdílejí.

Úvodní obrázek: Julo/Creative Commons/Attribution4.0, Zdroj: Madlyodd.com