Pětidenní štěně toho má spoustu na srdci. Ještě ani neotevřelo oči a už o sobě dává vědět

Novorozenci, jak ti ze světa lidí, tak i ti ze světa zvířat, jsou vždy roztomilá stvoření, na která je radost pohledět. Přestože vypadají nevinně, dokážou nadělat velkou spoustu hluku. Některá umí být pěkně hlasitá, jiná zase sotva vydají hlásku. Maličké štěně výmarského ohaře však spadá do první kategorie. Je na světě teprve 5 dní, ale už o sobě umí dát pěkně vědět.

Štěňátko vydává rozkošné zvuky

Naštěstí toto maličké štěně výmarského ohaře spadá do první skupiny. Ve věku pouhých 5 dnů tento malý chlapík ještě příliš nevyrostl, ve skutečnosti ještě ani neotevřel oči, ale nezdá se, že by mu to bránilo sdílet své vnitřní myšlenky. Video na TikToku představuje 3 různá štěňata. Dvě klidně spí na dece, třetí používá své sourozence jako polštář a u toho vydává roztomilé zvuky.

Spí, či bdí?

Protože ještě nedokáže otevřít oči, je těžké určit, zdali je vzhůru nebo jej zrovna přepadl divoký sen a mluví ze spaní. Jedna věc je však jistá-je rozhodně nejhlasitější štěně z malé skupiny. Každé ze štěňátek má svůj barevný obojek. Štěně vepředu má světle fialový obojek a štěně vzadu má kolem krku oranžový.

@k9trainerashley Story Time! #weimaraner #weimpuppy #puppy #puppytiktok #fyp #SmoothLikeNitroPepsi #puppylove #weimaranersoftiktok #weimaranerpuppy #dogsofttiktok #doglife #puppylife ♬ original sound – K9 Trainer Ashley

Na nejhlasitějšího člena skupiny vyšla červená barva, a je to tak správně. Znamená to „pozor na něj, je nejhlučnější a naprosto vás dostane svou roztomilostí“. Jaké asi dostane jméno? Nezdá se, že by už bylo pojmenované, což nás nutí přemýšlet, jaké jméno jeho majitelka Ashley zvolí? Bude vystihovat jeho chuť podělit se o všechny své myšlenky?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com