Maturitní ples se povedl na jedničku. Studenti předvedli neobvyklé taneční vystoupení, za které sklidili bouřlivý potlesk

Plesová sezóna je v plném proudu a začátek roku opět ovládly především maturitní ročníky. Tradičně ples začíná tím, že studenti vystoupí s nacvičeným předtančením, které je často jejich vlastní choreografií. Tito středoškoláci se však rozhodli jít proti proudu a předvedli neobvyklou, ale nádhernou verzi valčíku. Jejich vystoupení udělalo obrovský dojem a záznam tance se stal hitem na internetu.

Inspirací byla Lady Gaga

Inspirací pro jejich tanec byla píseň od Lady Gaga Hold My Hand, kterou jste také mohli slyšet ve filmu Top Gun: Maverick. Záznam jejich vystoupení získává na internetu stále více zhlédnutí i sdílení. Nemluvě o lavině pozitivních komentářů pod videem.

Absolventi byli skutečně perfektně připraveni, a to nejen co se tance týká, ale i oděvu. Dívky se představily v bílých, vzdušných šatech a světlých botách, zatímco ostatní tanečníci měli černé kalhoty, košile a tmavé boty.

Pomáhal jim mistr společenského tance

Na pomoc si studenti přizvali mistra společenského tance, který nabídku rád přijal, protože byl sám absolventem stejné střední školy. Pomohl jim doladit veškeré detaily, aby výsledek byl dechberoucí. Nutno podotknout, že se rozhodně povedl a všichni v sále se měli na co dívat. Video z jejich vystoupení již získalo více než milión zhlédnutí na platformě YouTube a vy se na něj můžete podívat níže.

Úvodní obrázek: Jakubkorab/CreativeCommons/Attribution4.0, Zdroj: lo1olsztyn