Výjimečné svatební šaty z netradičního materiálu. Kreativní žena nepoužila žádnou látku, ale obyčejný toaletní papír a lepidlo

Svatební šaty naleznete ve všech tvarech, materiálech a velikostech, dokonce i barvách. Ale jsme si téměř jistí, že takové, jaké ušila tato žena, jste ještě nikdy neviděli. Jsou mimořádné nejen svým vzhledem, ale především příběhem, který za nimi stojí.

Svatební šaty s výjimečným příběhem

Na první pohled vypadají jako běžné svatební šaty, i když velice krásné. Ale jakmile se dozvíte příběh, jaký se za nimi skrývá, uvědomíte si, jak moc jsou výjimečné. Amber musela ve svém životě čelit mnoha těžkostem. Je matkou tří dětí a trpí roztroušenou sklerózou. Její život představuje hrozné bolesti, v důsledku čehož upadla do deprese. Rozhodla se, že potřebuje koníček, aby odvedla svou mysl od reality.

Zaměstnala kreativní mysl

Amber je velice kreativní a šikovná, rozhodla se tedy zúčastnit krejčovské soutěže, jejíž vítěz obdrží velkou cenu. Plná inspirace a motivace se pustila do výroby šatů. Nepoužila však žádnou látku, jak byste očekávali, ale zcela jiný materiál, jenž pro šití oděvů není běžný.

Popadla jehlu, nit, pásku, lepidlo a také toaletní papír. Ano, toaletní papír je velkou součástí její práce. Papír vyvaří a použije lepidlo, aby mu dodala správnou konzistenci. Poté pomocí šablony toaletní papír rozstřihá a šije svatební šaty kousek po kousku.

Měsíce práce

Žena pracovala dlouhé měsíce ve dne i v noci, aby vyhrála soutěž a ukázala světu svůj inovativní výtvor. Když byly šaty připraveny, lidé nemohli uvěřit svým očím.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: relativelyinteresting.com