Podnapilý svědek ženicha překročil všechny meze. Z legrace zničil svatební dort a pomatlal jím novomanžele

Jeden z hostů svatby natočil a sdílel video, na němž můžete vidět skandální chování jednoho ze svatebčanů. Nikdo nevěřil svým očím. Neobvyklou svatbu si budou rozhodně všichni pamatovat, bohužel ne z příjemných důvodů, jak by to u takto významných dnů mělo být.

Příšerné chování svědka

Tento neobvyklý svatební obřad si budou všichni účastníci pamatovat ještě po dlouhou dobu, a to kvůli neobvyklému chování jednoho z hostů. Všechno to začalo, když se muž, který působil trochu opile, vrhl přímo na svatební dort, který začal roztírat všude kolem.

Nikdo nevěřil svým očím

Nevěsta a ostatní hosté rychle uskočili do stran, ale ne všem se podařilo vyhnout se této nepředvídatelné situaci. Všichni kolem byli šokováni a v rozpacích z toho, co se právě stalo. Z tváří svatebčanů, nevěsty a ženicha bylo jasné, že chování hosta je nevhodné a měl by se stydět. Uživatelé internetu se také rozhodli vyjádřit v komentářích pod videem.

„Výraz nevěsty mluví za vše.“

„Proto na svou svatbu nikoho nepozveme.“

„Jeho poslední svatba v životě.“

Jak můžete vidět v očích nevěsty i ženicha, pokud tento člověk byl jejich dlouholetým kamarádem, právě o 2 přátele rozhodně přišel. Svatba si žádá několik týdnů i měsíců příprav, snoubenci touží po jediném, aby vše proběhlo hladce, bez komplikací, aby si svůj velký den zapamatovali jako dokonalý. Škoda, že stačí jeden člověk, aby všechno snažení během vteřiny zničil.

Úvodní obrázek: Charles Mims/Creative Commons/Attribution 2.0, Zdroj: HM Media & News