Učesaná jako světová celebrita za pár vteřin. Slavný kadeřník radí, jak vytvořit rozcuchaný drdol i během uspěchaného rána

Vždy se probouzíte plná energie a trávíte hodiny před zrcadlem, abyste si vytvořila stylový účes? Ne? Nikdo to nedělá, takže nepropadejte panice. Ráno si raději pospíme, stáhneme vlasy do culíku nebo jen pročešeme a jdeme. Ale i ve spěchu si na hlavě můžete vytvořit stylový účes, který bude působit, že jste nad ním nějakou dobu strávila.

Ještě 5 minut

Pravděpodobně máte čas od času dny, kdy chcete spát alespoň o 5 minut déle. Také jsme čerstvě po probuzení trochu línější a rozhodně nejsme ochotni věnovat velkou pozornost tomu, jak naše vlasy vypadají. Ale jako žena občas toužíte po změně. Po takové, která vás nestojí příliš času ani práce.

Smyslný účes za pár vteřin

Rychlý trik pro jednoduchý, smyslný účes, který se hodí právě pro dny, kdy nemáte náladu nebo spěcháte. Budete hotová za pouhých 30 sekund a slibujeme vám, že budete vypadat úžasně. Pomůže vám k tomu Chris Appleton, přední kadeřník světových hvězd jako Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Dua Lipa. Rozhodl se se svými fanoušky na TikToku podělit o cenné rady, jak si vytvořit rozcuchaný drdol.

Dva snadné kroky

Ve videu Chris ukazuje, jak tento účes udělat ve dvou snadných krocích. Určitě to budete chtít vyzkoušet. Nejprve si vlasy rozčešte (měly by být alespoň středně dlouhé nebo dlouhé), poté rozdělte uprostřed podle pěšinky na dvě části. Z každé poloviny vytvořte malý drdol (začněte jako u culíku, ale pramen vlasů zcela neprotáhnete gumičkou). Nyní propleťte jeden drdol skrze druhý a vzadu upevněte sponkou. Zafixujte lakem na vlasy a máte hotovo.

Rozcuchaný drdol je mezi ženami jedním z nejoblíbenějších účesů. Chystáte se na svatbu, rande nebo jen tak do práce? S tímto účesem neuděláte chybu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Womansday.com