Sylvester Stallone stále vlastní dva mazlíčky z natáčení prvního Rockyho. Je jim už 45 let

Většina lidí miluje zvířata, někteří natolik, že mají doma spoustu domácích mazlíčků od psů a koček, až po želvy a rybičky. Někdy se k jejich pořízení vztahují i zajímavé příběhy. Někdo zachránil zvíře z útulku, jiný našel nebohého psa opuštěného na parkovišti. A někteří si je přinesou domů z natáčení filmu. Pamatujete si na film Rocky v hlavní roli se Sylvesterem Stallonem? A na jeho želvičky? Má je doma dodnes.

Domácí mazlíčci ve filmu i v reálu

Pokud jste snímek Rocky ještě neviděli, zastavte se a jděte se na něj podívat. Klasický boxerský film zahájil kariéru Sylvestera Stallona a je považován za kultovní klasiku. Film z roku 1976 získal tři Oscary a zatímco většina lidí vzpomíná na ikonický tréninkový sestřih doprovázený jedinečným soundtrackem, mnozí z nás s láskou vzpomínají na Rockyho dvě želvy, které si zakoupil od své budoucí manželky ve zverimexu.

Záminka pro seznámení

Rocky Balboa kupuje exotická zvířata jako pokus projevit své city k prodavačce Adrian, která se nakonec stane jeho manželkou. Všichni si mysleli, že se jedná jen o dva zvířecí herce, kteří mají své vedlejší role ve filmu, ale opak je pravdou. Stallone během natáčení filmu Creed 2 odhalil, že má želvy stále doma. Jsou samozřejmě o něco větší, ale stále stejně milované.

Cuff a Link

Želvy dostaly jména Cuff a Link a dnes jim je něco kolem 45 let. Sylvester také přiznal, že koupil Butkuse, mastifa z prvních dvou dílů Rockyho. Když však natáčení skončilo, musel psa prodat, aby měl na živobytí. Jakmile však obdržel svou první výplatu, koupil svého milovaného pejska zpět za v přepočtu 330 000 korun. On i Butkus byli nejlepšími přáteli, dokud pes v roce 1981 nezemřel.

Úvodní obrázek: MGM, Zdroj: Happiest.net