Synovi se splnil největší sen a otec nedokázal zadržel slzy. Rodina vše natočila na video

Rodičovská láska je ve většině případech nezištná, stoprocentní a naprosto oddaná. Společné chvíle s dětmi jsou k nezaplacení a vůbec nezáleží, co zrovna děláte. Můžete být na výletě nebo si jen tak házet míčkem na zahradě či společně večeřet. Koneckonců, toto jsou vzpomínky, kterých si děti nejvíce cení, když vyrostou, a jež si rodiče uchovávají, jakmile jejich ratolesti odcházejí v dospělosti z domu. Zde je krásný příběh o vztahu rodičů a dětí.

Otec si vždy našel čas na trénink

Robert Anthony Cruz z Kalifornice hraje baseball už od útlého dětství. Jeho otec Ron celé dny tvrdě pracoval, ale přesto si vždy našel čas, aby se svým synem trénoval vzadu na dvorku. Každý den po práci si dali pár míčků. Jejich trénink se vyplatil, Robert odešel na vysokou školu hrát závodně baseball. Brzy obdržel smlouvu od jednoho z agentů, aby se připojil k týmu Washington Nationals jako nováček.

Velké překvapení

Když má radost dítě, mají radost i rodiče. Co si budeme povídat, nezištná rodičovská láska nezná mezí. Otec s matkou nežádají, že jim jejich lásku a snahu pomoci vám dosáhnout svých snů, budete oplácet. Jejich největší odměnou je vaše radost. Přesně taková situace se odehrála i mezi Ronem a jeho synem Robertem. Když Robert podepsal smlouvu jako nováček u Washington Nationals, rozhodl se, že svému otci do poslední chvíle nic neřekne. A tak Rona čekalo jedno velké překvapení. Jakmile mu Robert ukáže čepici Washington Nationals a oznámí tu nejúžasnější zprávu, Ron propukne v pláč. Je tak šťastný, že se pod ním rozlévá kaluž slz.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com