Při rekonstrukci starého domu objevil tajné dveře za obrazem. Okamžitě věděl, co našel

Koho by napadlo, že při koupi nemovitosti můžete narazit na dveře tajného trezoru? Rupert Ellis netušil, že se mu něco takového stane. Byl šokován, když nabyl neobvyklou budovu v Camborne v Cornwallu. Od samého začátku cítil, že budova skrývá spoustu zajímavých věcí.

Dům plný tajemství

Rychle se ukázalo, že dům je plný tajemství. Obyvatelé Camborne nepochybují o tom, že v jednom z domů straší. Podivné události mluví samy za sebe. Nedávno tam byly ve zdi objeveny tajné ocelové dveře. Muž, který nemovitost koupil, se rozhodl o budově zjistit co nejvíce. “Je to trochu šílené, ale mám podezření, že v domě straší. V tomto domě se stalo mnoho náhod a podivných událostí. Mám jistý pocit, že si mě dům vybral, ne já jeho,“ prohlásil nedávno současný majitel budovy Rupert Ellis.

Nevysvětlitelné jevy

„Asi před třemi nebo čtyřmi měsíci jsem zažil incident s rozsvícenými a zhasnutými světly. Není to poprvé, co se doma něco takového stalo. Některé věci nedokážu vysvětlit,” dodal. Muž zjistil, že nemovitost, kterou koupil, byla kdysi sídlem společnosti Tehidy Minerals. Když tam probíhaly restaurátorské práce, místní stavitel navrhl, že by v domě mohla být ukrytá pokladnice, která by obsahovala mapy místních dolů.

Tajné dveře za obrazem

“Strávil jsem asi týden klepáním na stěny a snažil jsem se zjistit, kde by tajné dveře mohly být. Ptal jsem se místních obyvatel, dozvěděl jsem se mnoho příběhů o domě a jeho interiéru,“ informoval Rupert. Nakonec muž tajemné dveře našel ve zdi za obrazem. „Udělal jsem asi čtyři malé zkušební otvory do zdi a pak jsem vzal sbíječku, protože jsem viděl, že tam něco může být. Když jsem rozbil zeď, na dveřích trezoru bylo napsáno „T Withers and Sons“. Je to zvláštní, že jsem si toho všiml až teď, protože obraz byl přímo nade dveřmi a visel tam asi rok a půl,” řekl překvapený muž.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Rupert Ellis, Zdroj: Thesun.co.uk