Taneční skupina předvádí tradiční tance s nádechem moderny. Za své výkony právem vyhrála celou talentovou soutěž

Také milujete talentové soutěže? Když začínaly první řady, už v tu chvíli bylo jasné, že budou mít úspěch po celém světě. Nikdo nevěděl, jak dlouho poběží, zdali se každý rok objeví na televizních obrazovkách, ale svět je evidentně místem mnoha skrytých talentů a rodí se další a další. Byla by škoda nedat jim příležitost ukázat se. Každý by měl využít svou šanci, stejně jako tato taneční skupina předvádějící tradiční irské tance.

Tradice s nádechem moderny

Jde o to, že tato skupina vkládá do tradičního irského tance svůj vlastní moderní nádech, díky čemuž jsou její vystoupení opravdu specifická a odlišná od všeho, co je běžný divák zvyklí vídat v tradičním tanci. Možná si řeknete, že tanečních skupin už je tady dost, navíc klasika už nikoho příliš nenadchne, a možná máte pravdu, ale přesně proto stojí za to podívat se na taneční skupinu Prodijig.

Právem vyhrála třetí sezónu talentové soutěže

Každý z nás se někdy v životě dostal do situace, kdy poté, co jsme někoho podcenili, jsme byli po setkání s ním překvapeni. Přesně to byl případ i irské taneční skupiny Prodijig, která vzala útokem televizní show Got To Dance. A právem ji také vyhrála.

Dokonalá souhra

Všichni členové jsou opravdu úžasní a dokonale sladění. Každý jednotlivec prokazuje velký talent. Tvrdá práce, odhodlání a dávka talentu jsou vidět v každém z nich. Přesvědčte se sami v následujícím videu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Rolloid.net