Taneční talent se nezapře. Roztomilý prcek se rozvlnil na svoji oblíbenou písničku

Zdá se, že hudba nenechá nikoho chladným a upoutá pozornost opravdu každého. Tempo, rytmus a melodie uchvacují mysl i duši. I když je pravda, že různí lidé mají rádi odlišné styly muziky, její poslech prochází mnoha kulturami, jazyky i časem. Vůbec nezáleží na tom, zdali jí rozumíte či nikoli, prostě si vychutnáváte to, jak moc vás baví. Stejně jako tenhle malý chlapeček.

Co člověk, to jiný styl

Většina lidí moc dobře ví, co se jim v hudbě líbí. Někteří tíhnou ke klasice, jiní mají rádi rap, další zase rock. Už od útlého dětství máme tendenci se zajímat o určitý styl hudby. I když můžeme s postupem času a přibývajícím věkem rozšiřovat své obzory, přecházet z jednoho druhu muziky k dalšímu, ale zdá se, že se nás obecná preference stále drží.

Oblíbená píseň už od dětství

Někteří z nás dokonce mají svou oblíbenou píseň, která je s námi už od dětství. Může to být popová skladba, i když teď dáváme přednost rocku. Je to úplně jedno. Někdy nás prostě jedna jediná píseň, i když je naprosto mimo náš styl, natolik uchvátí, že se nedokážeme udržet, jakmile ji slyšíme. Myslíme si, že úplně stejně to bude mít tento malý chlapec, který si zcela zamiloval píseň Gettin Jiggy Wit It od Willa Smithe. Pokaždé, když ji rodiče pustí, dítě propukne v úsměv a začne se vrtět v rytmu hudby. Jeho maminka jednou tento kouzelný okamžik zachytila na kameru. Video se okamžitě stalo virálním na sociálních sítích. A vy se na roztomilý moment můžete podívat také.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Apost.com