Ze zamračeného výrazu k zozzářenému úžasu během chvilky. Vynalézavý tatínek uklidňuje handikepované nemluvně

Tatínkové a výchova dětí, to je někdy kombinace, která nabízí spoustu kreativní nápadů, jež by maminky nikdy nenapadly. Seznamte se s Gideonem a jeho tatínkem. Ten se rozhodl zachytit na video, jak uklidňuje uplakané dítě, jenž vypadá, že za žádnou cenu s pláčem jen tak nepřestane. A přesto se povedlo.

Dítě nebylo v nejlepší náladě

Toto je Gideon. Jak můžete vidět na níže uvedeném video, neměl zrovna nejlepší den. Svíjející se, viditelně rozrušené dítě se vrtí v tatínkově náruči a vypadá to, že se jen tak neuklidní. Tatínek naopak vypadá zcela klidně a vyrovnaně, což je překvapující. Obdivujeme jeho trpělivost.

Uklidní dítě kreativním způsobem

Čekali byste, že tatínek bude se svým synem v takové situaci různě pohupovat, uklidňovat jej pusinkami, ale tak se nestalo. Místo toho, aby mu dal pusu, přiloží mu rty k obličeji a začne foukat do tváře, což vyvolá vtipný zvuk. Přestože je Gideon hluchý a slepý a nemůže slyšet ani vidět, co jeho tatínek dělá, vnímá jeho přítomnost a cítí jeho pusu na své tváři. Okamžitě můžete vidět, jak Gideonův obličej přechází ze zamračeného výrazu do náhlého zmatení. Zpočátku se zdá nejistý, ale rychle se jeho tvář rozzáří úžasem.

Samozřejmě, že plíce jeho otce nemohou pojmout neomezený vzduch, takže vše trvá jen několik málo vteřin. Jakmile otec přestane, Gideon se vrací k pláči. Tatínek tedy věc zopakuje. Zase je vše v pořádku. Situace se opakuje ještě několikrát, než se Gideon opět promění ve šťastné dítko.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Popsugar.com