Tatínek přinesl své pětileté dceři roztomilé štěňátko. Ale omyl! Co je to za zvíře, které všichni považovali za milého pejska?

Všechny holčičky milují štěňátka! Jinak tomu nebylo ani u pětileté Hailey, která byla nadšená z malého štěněte, jenž ji domů přinesl její otec Rick. Bylo to roztomilé stvoření, až na to, že se vůbec nejednalo o štěně! Ale jak se to všechno vůbec mohlo stát? Rodina žije ve Wisconsinu a je zvyklá na všechny druhy zvířat, včetně těch divokých.

Rozkošný chlupatý tvor jistě vypadal jako štěně, o tom není pochyb. Jeho vzhled byl stejný i chování se podobalo psímu, nicméně, s jeho růstem si rodina uvědomila, že je něco špatně. Nakonec všem došlo, že Rick své dceři nepřinesl psa.

Ale kojota! Nyní si možná většina z vás myslí, že po takovém zjištění se zvířete okamžitě vzdají a předají příslušným orgánům. Koneckonců, kdo by si doma nechával kojota a přijal ho jako domácí zvíře? Ovšem, je to opravdu tak nemožná představa?

Jak se zdálo, kojot, který byl pojmenován Wiley, ke své nové rodině velmi přilnul a oba s Hailey tvořili nerozlučné přátele. Hráli si spolu, jedli a tulili se k sobě naprosto stejně, jako kdyby se jednalo o holčičku a normální věrné štěně.

Dokonce odmítal jíst syrové maso, chtěl pouze vařené. Vypadalo to, že je nakonec více domestikován, než si všichni mysleli. Wiley se skutečně chová jako mnoho jiných psů, chodí na procházky s rodinou a má svůj vlastní výběh mimo domov. Rodina se snažila, co mohla, aby se výběh podobal co nejvíce jeho přirozenému prostředí a jak to tak vypadá, Wiley ho miluje.

A nejen to, miluje i svou novou rodinu! Hailey je určitě jediná dívka, která doma vlastní kojota jako svého mazlíčka. Samozřejmě, je třeba podotknout, že kojot je divoké zvíře a po přečtení tohoto příběhu by se nikdo neměl pokoušet si jej ochočit. Tady se opravdu jedná o vzácný případ, i když krásný!

Co říkáte na dnešní příběh? Jak byste se zachovali vy poté, co byste zjistili pravdu? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými přáteli.

Zdroj: addictingstories.org